۱۴۰۳ بيست و نهم تير - 10:55 ب.ظ

تقویم موسیقی - تولد عاصمه فندرسکی - 20 فروردین ماهعاصمه فندرسکی
زمینه فعالیت : نوازنده و معلم سنتورزادروز : 1341/01/20

مدرس آواز و صداسازی دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشتة تاریخ ، عضو وابسته 1 کانون خوانندگان خانه موسیقی فعالیتهای هنری خود را در زمینة آموزش سنتور از سال 1368آغاز کرد. اولین استادش آقای غلامرضا مشایخی بود .

سپس ردیفهای آوازی را نزد آقایان صدیق تعریف و حمید رضا نوربخش آموخته و در سال 75 به محضر استاد مجید کیانی راه یافت و ردیفهای میرزا عبدالله و عبدا... دوامی را نزد ایشان آموخت .

تا سال 88 تحصیلات تکمیلی خود را در زمینة دوره ردیفهای آوازی و سازی مذکور نزد ایشان ادامه داد. اجرای کنسرت با گروه بهار به خوانندگی هنگامه اخوان در سال 78 در تالار وحدت و تالار فخرالدین اسعد گرگانی، گروه صوفیه به خوانندگی زهره کریم نیا در تهران و گرگان در سال 81 و گروه مهربانی به خوانندگی منصور برهانی در فرهنگسرای نیاوران، تالار آفتاب سمنان و گرمسار در سال 83 (به همراه خانواده) و کنسرت در سیرجان به خوانندگی حمید زیدآبادی در سال 84  و جشنواره فجر سال 78 ، نیز کنسرت آواز در گرگان با همکاری گروه هناره در تالار فخرالدین اسعد گرگانی در سال 82  از جملة فعالیتهای هنری وی به شمار می رود. در حال حاضر در کنار فعالیتهای پژوهشی به تدریس آواز در آموزشگاه آوای مهربانی اشتغال دارد.


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q