۱۴۰۳ بيست و هشتم تير - 11:58 ق.ظ

با حضور کارشناسان آواز، آهنگسازی، نوازندگی و شعر؛دومین دوره آکادمی هزار صدای سنتی برگزار می شود

دومین دوره آکادمی هزار صدای سنتی برگزار می شود

نوای فارس-لی لا رضایی: دومین دوره آکادمی هزارصدای سنتی پنجشنبه 16 مرداد93 در تالار هنر فرهنگسرای ارسباران برگزار می شود.

آرش نصیری؛ مدیر و مجری برنامه آکادمی هزار صدای سنتی که برای اولین بار درطول تاریخ در ایران برگزار می شود؛ از برگزاری دور دوم این آکادمی در روز 16 مردادماه 93 در فرهنگسرای ارسباران خبر داد و در این باره گفت: این برنامه با حضورکارشناسان آواز، آهنگسازی ، نوازندگی و شعر و اجرای زنده 6 خواننده در محل تالار هنر فرهنگسرای ارسباران برگزار می شود. همچنین در پایان برنامه اجرای برتر انتخاب می شود و به دور بعدی آکادمی راه پیدا می کند.

وی با تاکید بر اینکه این اولین مسابقه ساز و آواز در تاریخ موسیقی کشور ایران است، افزود: حضور کارشناسان مختلف می تواند کیفیت این برنامه را بالا ببرد . در همین راستا از بهترین های عرصه موسیقی در پیشبرد اهدافمان کمک می گیریم. در این دوره از حضور کارشناسان و هنرمندانی همچون استاد هادی منتظری، سید عبدالحسین مختاباد و عباس سجادی استفاده کرده ایم. همچنین محمد هاشم وند از خوانندگان خوب ایران در این دوره   از آکادمی اجرای برنامه می کند.

وی در ادامه تاکید کرد: بهزاد خدارحمی و بامداد فلاحتی نیز در بخش دیگری از این برنامه، به اجرای تصنیف و آواز مشترک می پردازند. در پایان برنامه نیز بخش نظرسنجی مردمی داریم که در برنامه قبلی این امکان برایمان فراهم نبود.

مجری برنامه هزار صدای سنتی که پیش از این آکادمی موسیقی پاپ را مدیریت و اجرا می کرد، در ادامه صحبتهای خود گفت: باتوجه به اینکه هدف از برگزاری چنین آکادمی ای ، ارتقا سطح کیفی هنر موسیقی در کشور است، امیدوارم اتفاق خوبی برای این مساله باشد.

گفتنی است؛ آکادمی موسیقی سنتی هزار صدا مبتنی بر مسابقه ساز و آواز ایرانی طراحی شده است , و برای اولین بار است که در تاریخ موسیقی ایران چنین برنامه ای برگزار می شود.

دومین دوره آکادمی موسیقی سنتی هزارصدا روز پنجشنبه 16 مردادماه 93 ساعت 15 در تالار هنر فرهنگسرای ارسباران با حضور هنرمندان و علاقه مندان به موسیقی سنتی برگزار می شود.

 

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q