۱۴۰۲ چهارم اسفند - 07:35 ب.ظ

روزهای 7و8 دیماه؛کارگاه ریتم در تهران برگزار می شود

کارگاه ریتم در تهران برگزار می شود

نوای فارس-محمدعبدالهی: بابک مداح اقدام به برگزاری یک دوره کارگاه ریتم در ایران کرده است.

بابک مداح؛ مدرس مدرسه موسیقی آمستردام، در گفت و گو با نوای فارس از برگزاری کارگاه  ریتم در ایران خبر داد و گفت: در این کارگاه مطالبی مرتبط با ریتم تدریس می شود که این مطالب را درک صحیح از ریتم با استفاده از مترونوم، ایجاد ضدضرب، چندریتمی، حرکت افقی ریتم، جمله بندی، معرفی جملات ریتمیک در موسیقی معاصر، نحوه کاربردی و هماهنگی مباحث فوق در قالب ارکستراسیون، نگاهی به تاریخ فرهنگی تلفیق ای ریتم از آفریقا و جزایر کاراییب هستند.

وی افزود: این کارگاه قرار است در تاریخ هفتم و هشتم مهرماه در محل باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران برگزار شود و ثبت نام برای شرکت در آن از هم اکنون آغاز شده است.

گفتنی است؛ هزینه ثبت نام در این کلاسها مبلغ 150 هزارتومان است که برای دانشجویان دانشگاه تهران 30 درصد و برای دیگر دانشجویان 20 درصد تخفیف در نظر گرفته شده است.

تلفن ثبت نام در این کارگاه 02166419211-12 مرکز آموزش و توسعه فرهنگی است . همچنین علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09192111041 تماس بگیرند.

وبسایت مدرس این کارگاه www.babakmaddah.com است. آدرس محل برگزاری این کارگاه نیز تهران-ابتدای خیابان 16 آذر-مرکز آموزش و توسعه فرهنگی است.

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q