۱۴۰۲ چهارم اسفند - 09:10 ب.ظ

در ادامه تور کنسرت ها بعداز ماه رمضان؛بهنام صفوی ایرانگردی می کند

بهنام صفوی  ایرانگردی می کند

ادامه تور ایرانگردی بهنام صفوی بعداز رمضان

نوای فارس- تور ایرانگردی بهنام صفوی بعداز ایام ماه رمضان همچنان فعالیت خود را از سرخواهد گرفت.

بهنام صفوی که به تازگی آخرین کنسرت خود را برگزار کرده است، در گفت و گو با نوای فارس از ادامه تور کنسرت های خود بعداز ماه رمضان خبر داد و در این باره توضیح داد: تور کنسرتهای من از جزیره کیش آغاز شد که طی برگزاری این کنسرت ها با استقبال قابل توجهی مواجه شدیم. این تور بعداز ماه مبارک رمضان از سر گرفته می شود و در ادامه برگزاری آن قرار است در شهرهایی همچون شهرکرد، اصفهان، بروجرد، چناران و ... اجرای کنسرت کنیم. این شهرها به قطعیت رسیده اند و شهرهای بعدی را نیز به زودی اعلام می کنیم.

صفوی با بیان اینکه برخی از اجراهای آینده در دست مذاکره هستند، تاکید کرد: این کنسرتها به رهبری مهدی فردی و تنظیم های مشترک من و اوست. تنظیم های قطعات این کنسرت ها تنظیم هایی مدرن و الکترونیک هستند که متفاوت از تنظیم های قبلی ما هستند.از این میان سهم آلبوم «فوق العاده» که جدیدترین آلبوم من است بیش از دیگر آلبوم ها خواهد بود.

این خواننده همچنین گفت: در تور کنسرتهای پیش رو از قطعات آلبوم های منتشر شده اجرا می کنیم که سهم آلبوم «فوق العاده» در این میان بیشتر خواهد بود. نام این تور نیز فوق العاده است.

وی اضافه کرد: در این کنسرت ها نوازندگانی همچون ایمان ذاکری(درامز)، امیرعلی ماسوریان(گیتار بیس)، نریمان معصوم آبادی( گیتار الکرتیک)، دانیال طهماسبی ( گیتار آکوستیک)، و مهدی فردی (گیتار و کی بورد) اعضای گروه را تشکیل می دهند.

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q