۱۳۹۹ سيزدهم تير - 10:14 ب.ظ

محمد علیزاده در گفت و گو با نوای فارس:دغدغه این روزهای من انتخاب ترانه آلبوم جدیدم است

دغدغه این روزهای من انتخاب ترانه آلبوم جدیدم است

نوای فارس-لی لا رضایی: خواننده جوان کشورمان از پیش تولید جدیدترین آلبوم خود خبر داد و گفت: دغدغه این روزهایم انتخاب ترانه برای این آلبوم است.

محمد علیزاده در گفت و گو با نوای فارس از پیش تولید آلبوم جدید خود خبر داد و در این باره گفت: این روزها بیش از هر چیزی درگیر انتخاب ترانه های این آلبوم هستم و تمام دغدغه ام این است که از بهترین ترانه های ممکن برای قطعات این آلبوم استفاده کنم.

این خواننده در ادامه گفت: ترانه های این آلبوم را دوستانی همچون محمدکاظمی و مهرزاد امیرخانی می سرایند و به همین دلیل خیالم از این بابت راحت است و می توانم بهترین ترانه ها را داشته باشم. اما با این همه به دلیل وسواسی که در این زمینه دارم ، می دانم که این دوستان دارند اذیت می شوند. امیدوارم من را ببخشند چون من در انتخاب ترانه بسیار وسواس دارم و با دقت ترانه های خود را انتخاب می کنم.

علیزاده ادامه داد: احساس می کنم در این آلبوم حضور مهرزاد با آن کلمه ها و وزن هایی که بر روی ملودی می نویسد و محمد کاظمی که حضورش برای من و در آلبومم غنیمت است، می تواند بسیار راه گشا باشد. من هر چه دارم از حضور این دوستان عزیز دارم.

علیزاده در پایان گفت: همکاری هایی با شهاب اکبری دارم اما در کل دوست دارم مشخصات جزییات آلبوم را به زمان انتشار بسپارم تا غیرمنتظره های خوبی برای هموطنانم داشته باشم. از آنجایی که هنوز در مرحله انتخاب ترانه هستم هنوز عنوانی برای این آلبوم انتخاب نشده است. تمام تلاشم این است تا پایان سال آن را منتشر و پخش کنم. امیدوارم این امکان برایم فراهم شود.

 

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q