۱۴۰۲ چهاردهم اسفند - 07:13 ب.ظ

گزارش نوای فارس از کنسرت بنیامین بهادری«پری زاد» با یادی از ناصر عبدللهی روی صحنه رفت

«پری زاد» با یادی از ناصر عبدللهی روی صحنه رفت
نوای فارس- مهرنوش قضاوتی: پنج دی ماه، در شبی مه آلود سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران از کنسرت بنیامین بهادری میزبانی کرد. در این روز زمستانی بنیامین پس از نخستین تجربه بازیگری خود در فیلم سینمایی «سلام بمبئی» در دو سانس کنسرت خود را با عنوان «پری زاد» روی صحنه برد. «پری زاد» به تهیه کنندگی منوچهر حسنی و تحت امتیاز موسسه «آوای باران» برگزار شد.

نوازندگان پس از پخش تبلیغی از کنسرت گروه «پلاریس» وارد صحنه شدند. سپس چند دقیقه ای نوازندگان هریک با ساز های شان نواختند و جمعیت در میان آن، با تشویق می خواستند تا خواننده محبوب شان وارد شود. با خاموش شدن صحنه و نواخته شدن ملودی اولین قطعه، بنیامین با «یه بار دیگه اشتباه کن» وارد شد. او پس از سلام و احوال پرسی با هوادارانش سراغ «آهای تو» رفت. قطعه ریتمیک «آهای تو» با همخوانی و فریاد های جمعیت اجرا شد. «مدار»٬ «بی اعتنا»، «لیلی» بی فاصله از هم اجرا شدند. پس از هنرنمایی نوازنده کیبورد در «لیلی»٬ قطعه پر طرفدار «دنیا دیگه مثل تو نداره» نواخته شد. این قطعه هیجان و هم صدایی حاضران را به اوج خود رساند.

ما هر چقدر هم خوب و بالا باشیم روزی جلوی عشق مان احساس کوچکی می کنیم. او پس از این جمله از حاضران خواست همزمان با تکان دادن نور گوشی های شان، او را هر طور که می توانند همراهی کنند. «شناسنامه» با صدای بنیامین و همراهی صدای جمعیت در سالن طنین انداخت. در ادامه «شناسنامه» به شعر زیبای «ای که تویی همه کسم، بی تو می گیره نفسم...» پیوند خورد. پس از این قطعه آرام، «تله پاتی» دوباره فضای میلاد را شاد کرد. قطعات بی فاصله، یکی پس از دیگری اجرا شدند و نگذاشتند هیجان جمعیت فروکش کند.

اعضای ارکستر هر کدام با ساز های شان به هنر نمایی پرداختند ‌و مورد تشویق حاضران قرار گرفتند. پس از آن بنیامین روی صحنه بازگشت و سراغ قطعه «خواب» رفت. این قطعه به قطعه ای محبوب با صدای ناصر عبدللهی و آهنگسازی بنیامین به نام «منو ببخش» پیوند خورد. بنیامین ابتدای این قطعه را روی صحنه نشسته اجرا کرد. در ادامه تصاویری از ناصر عبداللهی، روی مانیتور ها نمایان شد.

بنیامین پیش از معرفی اعضای ارکسترش از نیما وارسته یاد کرد. او گفت محدودیت ها هیچ اهمیتی ندارد و پس از این جمله ملانی آوانسیان را معرفی نمود. ملانی آوانسیان قرار بود به عنوان نوازنده ویولنسل با گروه همراه شود، اما علی رغم طی شدن مراحل اداری این امر، اجازه حضور روی صحنه را پیدا نکرد.

پس از این که ملانی آوانسیان دوباره مورد تشویق جمعیت قرار گرفت، «آدم آهنی» خوانده شد. «آدم آهنی» صدای دوباره - دوباره را در سالن بلند کرد. «عشق داغ من» قطعه بعدی بود. در میانه این قطعه دو نوازنده گیتار، نوازنده ترومپت و کیبورد کنار هم قرار گرفتند و ملودی میانی قطعه را شکل دادند.

قطعه پرطرفدار «دنیا دیگه مثل تو نداره» به عنوان آخرین قطعه، دوباره اجرا شد.

«عاشق شدم»، «دوری»٬ «کجای دنیای»٬ «عشق احساسه»، «تظاهر»، ... از دیگر قطعاتی بودند که برای کنسرت «پری زاد» در نظر گرفته شده بودند.

علیرضا میرآقا (پرکاشن و ترومپت)، آرش احمدی (گیتار الکتریک)، محمد موجرلو (گیتار آکوستیک و همخوان)، علی موسوی (کیبورد و پیانو)، استیو اوانسیان (درامز)، کیوان فرشید نیا (گیتار بیس) اعضای ارکستر بنیامین را در این کنسرت تشکیل می دادند.

عماد طالب زاده، علی ضیا، علی منصوری مهمانان این کنسرت بودند.

عکس های شیرین رسام از این کنسرت را در ادامه ببینید:منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q