۱۳۹۷ سوم خرداد - 08:08 ب.ظ

پس از استقبال گسترده تهرانی ها؛«راک د پن» به شیراز رسید

«راک د پن» به شیراز رسید
نوای فارس: اشکان خطیبی و گروهش برای اولین بار پروژه «راک د پن» را در شهر شیراز و در قالب جشنواره موسیقی نوای فجر شیراز روی صحنه خواهند برد.

پرفورمنس تجسمى-موسيقايى«راک د پن» كه با اجراى آثارى از گروه هايى چون پينك فلويد،بيتلز،رولينگ استونز و ... به بررسى تاثير موسيقى راك بر طراحى مى پردازد از برنامه «شب شنبه ها» آغاز و با استقبال گسترده مخاطبان راک رو به رو شد. به طوری که سه بار تمدید و هر سه بار در کمترین زمان ممکن تمام بلیت هایش به پایان رسید.
«راک د پن» بعد از موفقیت هایش در 4 اجرای تهران به جشنواره موسیقی فجر راه یافت و این اجرا نیز تمام بلیت هایش به پایان رسید.

طبق صحبت های اشکان خطیبی قرار است این پروژه در ديگر شهر های ایران نيز اجرا شود و در اولین تجربه، 26 دی ماه ساعت 21 در سالن احسان شهر شیراز به روی صحنه می رود.

اشکان آبرون (کیبورد)، نیما رمضان (گیتار الکتریک)، آرش سعیدی (گیتار بیس)، سروش عدل (گيتار الكتريک و آكوستيک) و بردیا امیری (درامز) اعضای گروه برای این اجرا هستند که در کنار اشکان خطیبی (خواننده) به اجرای برنامه می‌پردازند و سهيل دانش اشراقى نیز به عنوان تصويرگر در طول برنامه طراحى و ايده‌پردازى خواهد كرد.

علاقه مندان برای تهیه بلیت این اجرا می توانند به سایت sororconcert.com مراجعه نمایند.
به اشتراک بگذارید :


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q