۱۴۰۳ سي خرداد - 02:14 ب.ظ

از محسن چاوشی و کاوه یغمایی تا علیرضا قربانی و همایون شجریان؛نامزدهای دریافت جایزه «باربَد» معرفی شدند

نامزدهای دریافت جایزه «باربَد» معرفی شدند
نوای فارس: نامزدهای بخش‌های پاپ، پاپ بی‌کلام ، کلاسیک، تلفیقی، ایرانی دستگاهی بی‌کلام، ایرانی دستگاهی با کلام، ایرانی معاصر بی‌کلام و ایرانی معاصر با کلام سی‌ودومین جشنواره موسیقی فجر برای جایزه باربَد معرفی شدند.

به گزارش نوای فارس به نقل از ستاد خبری سی‌دومین جشنواره موسیقی فجر، در بخش موسیقی پاپ با کلام نامزدهای بهترین آلبوم بخش پاپ، کاوه یغمایی برای آلبوم منشور، محسن چاوشی برای آلبوم امیر بی‌گزند، امیر داداش‌زاده برای آلبوم سلطان، اشکان ماهری برای آلبوم پرگار، گروه «مون هد» برای آلبوم افق رویداد هستند.

محسن چاوشی برای آلبوم  امیر بی‌گزند، امیر داداش‌زاده برای آلبوم سلطان، اشکان ماهری برای آلبوم  پرگار، کاوه یغمایی برای آلبوم منشور، رضا آریایی برای  آلبوم خط پا نامزدهای بخش آهنگسازی پاپ و پویان جوان برای آلبوم  یک بعدازظهر پیانویی، احمد میرمعصومی برای آلبوم نجوای شبانه، مهبد شفیع نژاد برای آلبوم سکوت آبی، پیروز بشردوست برای آلبوم جانان و آرش بهزادی برای آلبوم با چشمان بسته نامزدهای بخش آهنگسازی پاپ بی کلام تشکیل می‌دهند.

در  بخش آهنگسازی کلاسیک نام‌ احمد پژمان برای آلبوم دیورتیمنتو، پیمان سلطانی برای  آلبوم  گفت و شنید، هوشنگ کامکار برای آلبوم  باغ‌های پژمان، پویا بابا علی برای آلبوم سفر به خویشتن، علیرضا مشایخی برای آلبوم گرند کنسرتو به عنوان نامزدهای این بخش برای دریافت جایزه باربَد به چشم می‌خورد.

نامزدهای بخش آهنگسازی تلفیقی شامل امیردارابی برای آلبوم برای دستان تنها، گروه دال برای آلبوم گذر اردیبهشت، زکریایوسفی برای آلبوم پیدای ناپیدا، حمزه یگانه برای آلبوم کاهگل، رامین بهنا برای آلبوم بهنا، کاندیدهای آهنگسازی بخش موسیقی دستگاهی بی کلام، فردین کریم خاوری برای آلبوم طره گیسو، بهاره فیاضی برای آلبوم روشنا، عیسی غفاری برای آلبوم ردیف نو، آزاده احمدی برای آلبوم تا برویند شوق ها و بهزاد رواقی برای آلبوم درنگ هستند.

در بخش آهنگسازی ایرانی دستگاهی با کلام مهدی حاج قاسمی برای آلبوم اجاق سرد، نوید دهقان برای آلبوم از جان و از دل، احسان ذبیحی فر برای آلبوم ابرو کمان، صادق موسوی برای آلبوم لب خوانی، مهدی پناهی برای آلبوم گل بایوم نامزد دریافت این جایزه شدند.

نامزدهایبخش خوانندگی موسیقی دستگاهی با کلام، علی خدایی برای آلبوم رندانه، وحید تاج برای آلبوم اجاق سرد، مهدی شهسوار برای آلبوم بیات ترک، سالار عقیلی برای آلبوم از جان و از دل، محمد معتمدی برای آلبوم ابر و کمان هستند.

نامزدهای بخش آهنگسازی موسیقی ایرانی بی‌کلام را شهرام غلامی برای آلبوم دایره‌ها، حمید قنبری برای آلبوم در دام ریتم، شروین مهاجر برای آلبوم کهن کمان، فراز کاویانی برای آلبوم هبوط، نیما دلنوازی برای آلبوم از ری تا تیسفون تشکیل می‌دهند.

فردین خلعتبری برای آلبوم من عاشق چشمت شدم، پیمان سلطانی برای آلبوم عاشق می شویم، مهیار علیزاده برای دخت پری وار، سهراب پورناظری برای آلبوم خداوندان اسرار، مجید درخشانی برای آلبوم خروش برای دریافت جایزه باربد بخش آهنگسازی موسیقی ایرانی با کلام با یکدیگر رقابت کردند.

نامزدهای بخش خوانندگی معاصر با کلام علیرضا قربانی برای آلبوم من عاشق چشمت شدم، سالار عقیلی برای آلبوم عاشق می شویم، همایون شجریان برای آلبوم خداوندان اسرار، علیرضا قربانی برای آلبوم دخت پریوار، پوریا اخواص برای آلبوم سایه های مست هستند.

و در نهایت نامزدهای بخش بهترین ناشر را آوا خورشید، پرده هنر موسیقی، پردیس معاصر موسیقی، نقطه تعریف و هرمس تشکیل می‌دهند.

جایزه‌ «باربد» از سال گذشته به ساختار این رویداد هنری با محوریت انتخاب آثار برتر تولید شده اضافه شد. هیئت داوران این دوره «جایزه‌ باربد»، تولیدات موسیقایی را در طول بازه‌ زمانی یک ساله‌ از مهر ۹۴ تا مهر ۹۵ مورد بررسی و ارزیابی قرار داده اند.
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q