۱۴۰۳ سي خرداد - 01:39 ب.ظ

همایون شجریان از وضعیت حال پدرش خبر داد

همایون شجریان از وضعیت حال پدرش خبر داد
نوای فارس- مهرنوش قضاوتی: محمدرضا شجریان پدر آواز سنتی ایران چند سال است در بستر بیماری است. هنردوستان فقدان این هنرمند ارزشمند را در عرصه موسیقی سنتی بسیار احساس می کنند و ضمن آرزوی سلامتی برای او، منتظر بازگشت او به صحنه های موسیقی هستند. همایون شجریان، پسر او با انتشار پستی در اینستاگرام از حال پدرش و پیگیری های پزشکی  او چنین گفت:

دوستان عزيز و گرامى با سلام و آرزوى شادى و سلامتى براى شما مهربانان هميشگى و با سپاس بيكران از اين كه حال پدر را جويا هستيد و برايشان آرزوى سلامتى مى كنيد، هربار كه از كنسرت هاى شهرستان باز مي گردم براى خوشحال كردن ايشان از لطف و احوال پرسى شما مى گويم، و هميشه با لبخند و سپاسگزارى از لطف تان، مى گويند كه سلام من را به همه برسان.

عزيزان رسيدگى ها و مراقبت هاى ويژه پزشكى از پدر به شدت ادامه داشته و باعث شده كه حال ايشان بهتر شود و ما هم اميدوارتر. از پانزده سال پيش تا به امروز پزشكان عزيز زيادى مسئوليت درمان هاى پدر را برعهده داشته اند كه دست تك تك شان را مى بوسم و خود را مديون شان مى دانم. از آوا جان مشكاتيان عزيز و هميشه مهربانم بسيار بسيار سپاسگزاريم كه چند ماه است با وجود مشغله هاى زيادى كه دارد، تا بازگشت همسر پدر از سفر با عشق و صبورى شبانه روز و تمام وقت به همراه پرستارهاى ويژه از ايشان مراقبت و كارهاى شان را مديريت مى كند.

سپاس ديگرمان از وزير بهداشت جناب دكتر هاشمى ست كه از روز اول دوستانه و بى توقع اجازه ندادند كه در منزل براى مراقبت ها و رسيدگى هاى پزشكى از پدر دچار مشكل شويم. دعاهاى شما عزيزان و لطف تان بزرگ ترين دلگرمى هاست، براى تان بهترين آرزوها را دارم، هر كجا كه هستيد شاد و برقرار باشيد.
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q