۱۴۰۳ اول تير - 01:49 ب.ظ

گروه «کروم» برای اولین بار به روی صحنه رفت

گروه «کروم» برای اولین بار به روی صحنه رفت
نوای فارس - پیام سلطان زاده: گروه کروم که پیش از این با انتشار دو قطعه پل و بیمار حامیان زیادی را برای خود پیدا کرده  یک روز پس از انتشار آلبوم خود به نام "چتر رویاها" در پردیس چارسو طی دوسانس به روی صحنه رفت.

پس از اینکه اعضای گروه سرجای خود قرار گرفتند محمد شریعت کیبوردیست گروه  با یک قطعه یک دقیقه ای بدون کلام به عنوان مقدمه، کنسرت را آغاز کرد و سپس پدرام نیک نفس با چتر رویاها به روی صحنه آمد وبه اجرای  قطعات چشم براه، حس تازه، موریانه آفتاب ،بیمار، با تو ممکن نیست، پل یه لحظه، فریاد ،تا برگشتی و doobie brothers که طرفداران زیادی داشت پرداخت و حضار را به وجد آورد .

به راستی می توان از پدرام نیک نفس به عنوان استاد مدیریت صحنه یاد کرد نقطه عطفی که نقطه ضعف جمع کثیری از استار های این روزهای موسیقی است.

اما کروم تنها پدرام نیک نفس را به مخاطبان موسیقی نشناسانده  بلکه  در کنار وی نوازندگانی هم چون محمد شریعت (کیبورد و سینتی سایزر)  ، حسین مرحبا ( درامرز ) ، آرش طهماسبی ( گیتار بیس )و احسان وحیدی نیا (گیتار الکتریک ) که از پدیده های جدید دنیا  نوازندگی هستند را نیز  معرفی کرده است.

از مهمانان این کنسرت می توان به استاد شجاع پور ،مهندس حسابی فرزند زنده یاد پروفسور حسابی ، فرزاد فخرالدینی ،میلاد زنده نام،  نیما جوان ، علیرضا تهرانی ، علیرضا طباطبایی  و... اشاره کرد .

در ادامه میتوانید عکسهای ​آنیتا راستگو را از این کنسرت ببینید:
 
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q