۱۴۰۳ سي خرداد - 03:11 ب.ظ

با انتشار اولین قطعه صورت گرفت؛حضور یک خواننده نابینا در بازار موسیقی

حضور یک خواننده نابینا در بازار موسیقی
نوای فارس: مهرشاد وفایی با انتشار قطعه «اسب بالدار» پا به بازار رسمی موسیقی گذاشت. وفایی 31 ساله است و از 15 سالگی ساز زدن و موسیقی را به صورت جدی دنبال می‌کند و فعالیت‌های متفاوتی انجام داده است.

او گیتار را نزد اساتیدی مانند محمدرضا سبکتکین، پیام اسلامی و فرهاد مجذوب آموخته و همچنین در کنسرواتور موسیقی تحصیل کرده است. وفایی قصد دارد زمستان امسال به همت موسسه فرهنگی «نغمه حصار» آلبوم اولش با نام «از کویر لوت تا آریزونا» را منتشر کند.

این آلبوم ده قطعه دارد و تماماً در سبک کانتری تنظیم شده است. آهنگسازی قطعات بر عهده وفایی بوده و همچنین نوازنده گیتار آکوستیک و الکتریکِ آلبوم است. تنظیم قطعه اسب بالدار و تمام قطعات آلبوم برعهده «جِروم ولز» موزیسن آمریکایی تبار است.

زمانی که جزمنِ صاحب نام و برنده گرمی یعنی «باب بلدن» در سال 93 برای اجرا در جشنواره موسیقی فجر به ایران می‌آید مهرشاد وفایی با اعضای گروهش (جروم در گروه او گیتار باس می‌نواخت) ارتباط برقرار می‌کند و سرآغاز این همکاری می‌شود. تنها قسمت‌هایی از آهنگ که مربوط به مهرشاد است در استدیو «دیوان» ضبط شده و مابقی توسط نوازندگان خارجی در کشور سوئد ضبط شده است.

همچنین برای اسب بالدار که پاپیولارترین قطعه آلبوم است موزیک ویدوئی به شکل انیمیشن ساخته شده است که همزمان با این قطعه منتشر می‌شود. این ویدئو کاری از استودیو مداد آبی به کارگردانی «آرش افشاریان» است.

قابل ذکر است که تهیه کننده این پروژه احمدعلی وفایی است و نوازندگان این قطعه به جز مهرشاد عبارتند از: Jason meekins (درامز)، steve giddings (پدال استیل)، jair rohm parker wells (گیتار باس)، john vadersi oot (فیدل)، matk brown (پیانو) و shin (همخوان). 
این قطعه زیبا را در نوای فارس بشنوید و دانلود کنید دانلـــود
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q