۱۴۰۳ سي خرداد - 01:33 ب.ظ

«اندیشه» میزبان «ملکی ها» و «سنا»

«اندیشه» میزبان «ملکی ها» و «سنا»
نوای فارس: "تالار اندیشه" در دو شب متوالی میزبان دو گروه موسیقی خوب کشورمان است.  طبق گفته های تهیه کننده این کنسرتها "مجید فلاح پور" گروه موسیقی محلی "ملکی ها" در 15 تیرماه بر روی صحنه می رود تا شبی فوق العاده را با هوادارانش رقم بزند.  "ملکی ها" در این کنسرت به اجرای قطعات لری می پردازند که مدیر اجرایی این کنسرت بر عهده "آیدا امیری مقدم" می باشد.

اما اعضای اصلی گروه "ملکی ها" را قباد ملکی (کمانچه)، مسعود ملکی (عود)، سعید ملکی (تار)، حمید ملکی (سنتور)، وحید ملکی (سنتور)، مجید ملکی (تنبک) و رامین ملکی (دف و دهل)، استاد احسان عبدی پور(نوازنده سرنا) افزون بر برادران ملکی، تشکیل می دهند  وخوانندگی آن نیزبر عهده "رادمهر علیپور" است.

"مجید فلاح پور" از برگزاری کنسرت گروه موسیقی سنتی "سنا"نیز  در تاریخ شانزدهم تیر 96 خبر داد. وی که تهیه کنندگی این کنسرت را بر عهده دارد محتوای این اجرا را اینگونه بیان کرد که این کنسرت شامل بازسازی قطعاتی از دوره قاجار و همچنین ساخته هایی از "رضا پرویززاده" سرپرست و آهنگساز  این گروه می باشد.مدیر اجرایی این کنسرت نیز بر عهده " آیدا امیری مقدم "می باشد.

اعضای گروه «سنا» را رضا پرویززاده(سرپرست و آهنگساز)، پریچهر خواجه (قانون)، حسین حدت (عود)، شهاب الدین آذین مهر(سه تار)، دل آرام زمانی( کمانچه آلتو)، سپیده شایان راد(تنبک) و سروش بخشش(خواننده) تشکیل می دهند.

رضا پرویززاده چندین سال با استاد "محمدرضا لطفی" درگروه بازسازی شیدا همکاری داشته است و سه آلبوم صوتی و یک تصویری درزمینه بازسازی آثاری که بر روی صفحات موسیقی از قدیم بازمانده بود منتشر کرده است.

قابل ذکر است که هر دو کنسرت در روزهای 15 تیر  "ملکی ها " و 16 تیر  "سنا"  در ساعت 21  برگزار می شود و  علاقه مندان می توانند برای تهیه بلیت با شماره تلفن 09381573809 تماس بگیرند و یا از طریق سایت ایران کنسرت نسبت به خرید بلیت اقدام کنند.
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q