۱۴۰۳ ششم ارديبهشت - 07:04 ق.ظ

اولین سه گانه موسیقی پاپ با ترانه روزبه بمانی ؛« کازانوا - Casanova » با صدای مسعودزارع

« کازانوا - Casanova »  با صدای مسعودزارع

نوای فارس-اولین سه گانه موسیقی پاپ ، با صدای " مسعود زارع " و ترانه روزبه بمانی از سوی شرکت «نیم رخ » منتشر می شود.


میثم دهقان ، مدیرعامل شرکت «نیم رخ » با اعلام این خبر گفت: اولین سه گانه موسیقی پاپ با عنوان « کازانوا - Casanova » که حدود دوسال ساخت آن به طول انجامید درروزهای آتی رونمایی می شود.

وی افزود: ترانه بخش اول با عنوان «بهترین احساس» ،از سه گانه «کازانوا» را روزبه بمانی سروده وآهنگسازی و تنظیم آن را احسان حبیبی انجام داده و میکس و مسترینگ آن نیز توسط ایمان حجت صورت گرفته است. در این قطعه دونوازنده چیره دست همچون امیدحجت و پیام طونی نوازندگی کرده اند.

دهقان همچنین  گفت: در ایران روال تولید اثر موسیقی در بیشترمواقع بر این است که خواننده بر اساس سلیقه و نظر شخصی خود یک قطعه یا آلبومی را منتشر  و یا در اختیار تهیه کننده میگذارد . ولی ما در نیم رخ خروجی کارهایمان از اتاق فکر مان بیرون می آید و ابتدا برای تولید کار مخاطب شناسی می شود و بر اساس سناریوی تعریف شده اثر تولید می شوند.

مدیر شرکت نیم رخ آفتاب همچنین اظهار داشت: در تولید «کازانوا» سعی کرده ایم این کار استانداردهای لازم را داشته باشد و بر اساس فضای جامعه و نیاز مخاطب پیش رویم.

وی درادامه درخصوص پروژه «کازانوا» اظهار داشت: سه گانه «کازانوا» به خوانندگی  مسعود زارع در بخش اول «بهترین احساس» نام دارد و بخش دوم این سه گانه در حال ساخت است که تا پایان سال پخش خواهد شد . در این دو بخش هیچ صحبتی از «کازانوا» نیست و ما دربخش سوم و فینال این سه گانه  شنونده ترانه اصلی کازانوا خواهیم بود .

دهقان با تاکید بر اینکه در نیم رخ سعی بر ارائه کارهایی بدیع و به دور از هرگونه تقلید است، افزود تلاش «نیم رخ » بر این است تاستاره دیگری به ستاره های موسیقی  پاپ ایران افزوده شود.

گفتنی است؛ «بهترین احساس» اولین بخش سه گانه «کازانوا» ست که در این هفته منتشر می شود و در دسترس علاقه مندان قرار می گیرد.

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q