۱۴۰۳ سي و يکم ارديبهشت - 12:33 ب.ظ

داوری حمید متبسم، وحید تاج و ابراهیم اسماعیلی اراضی در هزارصدا

داوری حمید متبسم، وحید تاج و ابراهیم اسماعیلی اراضی در هزارصدا
نوای فارس: بخش سنتی هزارصدا ساعت 18 چهارشنبه چهارم مرداد در سالن اصلی فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود و در آن استاد حمید متبسم در کنار وحید تاج و ابراهیم اسماعیلی اراضی به بررسی و تحلیل آثار گروه‌های شرکت‌کننده و انتخاب گروه برتر خواهند نشست.

حمید متبسم، آهنگساز و نوازنده صاحب سبک موسیقی ایران که دو روز بعد، یعنی ششم مرداد به همراه خواننده خوش صدای موسیقی ایرانی وحید تاج کنسرتی را برگزار خواهند کرد، برای اولین بار به عنوان داور در برنامه هزارصدا حضور می‌یابند، اما شاعر، ترانه‌سرا، منتقد و روزنامه‌نگارشناخته شده، ابراهیم اسماعیلی اراضی پیش از این دوبار به عنوان داور در این برنامه حضوریافته بود.

 در این برنامه که ششمین برنامه هزارصدا و دومین برنامه بخش سنتی هزارصدا در سال جدید است، حسین علیشاپور هم به عنوان خواننده مهمان اجرای برنامه خواهد داشت. علیشاپور در سال‌های گذشته هم به عنوان داور و هم به عنوان خواننده مهمان، مهمان برنامه هزارصدا بود.

اول مرداد روز تولد استاد احمد ابراهیمی‌و دوم مرداد سالروز درگذشت استاد مرتضی نی داود است، به همین مناسبت این برنامه به این دو چهره ماندگار موسیقی ایران تقدیم خواهد شد.

هزارصدا اولین برنامه مسابقه استعدادیابی موسیقی در داخل ایران و اولین مسابقه منسجم ساز و آواز در تاریخ موسیقی ایران برای معرفی صداها و چهره‌های جدید است که هر ماه دوبار و در بخش‌های سنتی و پاپ به مدیریت و اجرای آرش نصیری  برگزار می‌شود. روز برگزاری بخش سنتی هزارصدا اولین چهارشنبه هر ماه و روز برگزاری بخش پاپ آن سومین پنج شنبه هر ماه است.
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q