۱۴۰۳ چهارم ارديبهشت - 02:24 ق.ظ

«amor mio» در تالار وزارت کشور اجرا شد؛دومین اجرای کولی‌های اسپانیایی در تهران

دومین اجرای کولی‌های اسپانیایی در تهران
نوای فارس - مینا آتشی: عصر روز گذشته گروه کولی‌های اسپانیایی در تالار وزارت کشور بار دیگر با اجرای موسیقی محلی اسپانیا، مخاطبان موسیقی اسپانیایی تهران را سرشار از شادی کردند.

در ابتدای این مراسم شاهرخ بحرالعلومی مدیر اجرایی کنسرت "جیپسی‌کینگز فامیلی" گفت: گروه کولی‌های عاشق متشکل شده از دو خانواده بالیاردو و ریه‌س که حدود 40 سال است در اسپانیا مشغول فعالیت هستند و مردم بسیاری در سراسر جهان با آهنگ‌های آن‌ها خاطره بازی کرده‌اند. از آن جمع قدیمی تنها یک نفر در گروه جدید حضور دارد و امروز این گروه را همراهی می‌کند.

 او سپس به معرفی اعضای گروه پرداخت و ادامه داد: فرانسیسکو آمادور، جوزف کورتز، جانی بیلی کورتز، آنتونیو (تونی) ونجلستی، روماریک خورخه فیگوئیه‌یر، سن پیتر ایرینا، پینچرا سرجیو، مایکل ریه‌س اعضای این گروه هستند و تونی ونجلستی که 35 سال است تهیه‌کنندگی این گروه را بر عهده دارد به همراه سن پیتر ایرینا که روابط عمومی این گروه را بر عهده دارد برای دومین بار به ایران آمده‌اند تا لحظات خوب و خوشی را برای مردم ایران رقم بزنند.

 پس از صحبت‌های بحرالعلومی اعضای خانواده ریه‌س که برای این برنامه منتخبی از قطعات عاشقانه و ریتمیک خود را آماده کرده بودند به روی سن آمدند و 10 قطعه از قطعات خاطره‌انگیز از گروه "جیپسی کینگز " را اجرا کردند. اولین آهنگی که این گروه ارائه کرد قطعه "سلام‌علیک" بود که به دلیل احترام به مردم ایران این قطعه اجرا شد.

پس‌ازآن کولی‌های عاشق که متشکل از 6 گیتاریست، یک درامر و یک نوازنده پرکاشن بودند قطعات محبوب گروه خود را یک‌به‌یک ارائه کردند.

رفته‌رفته هرچه به نیمه اجرا نزدیک ‌شدیم جو سالن شادتر ‌شد تا اینکه نوبت به اجرای قطعه محبوب این گروه رسید که نسل‌های مختلفی با آن خاطره بازی کرده‌اند. "amor mio" یا "عشق من" مهم‌ترین این‌کارهای نوستالژیک بود که سالن وزارت کشور را سرشار از شادی و نشاط کرد.

این برنامه ابتدا قرار بود فقط طی روزهای 6 و 7 مرداد برگزار شود، اما به دلیل استقبال مخاطبان، کولی‌ها طی دو شب اول برنامه چهار سئانس اجرا را روی صحنه بردند و استقبال مخاطبان از این گروه باعث شد تا 8 مردادماه نیز این اجرا تمدیدشده و کولی‌ها یک‌شب دیگر در تهران به روی صحنه بروند.

در ادامه میتوانید عکسهای مرجان عابدینی از این کنسرت را ببینید:
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q