۱۴۰۲ چهارم اسفند - 07:58 ب.ظ

قطعه «دور دور» اثری از صبا صمیمی و طاها پارسا منتشر شد

قطعه «دور دور» اثری از صبا صمیمی و طاها پارسا منتشر شد
نوای فارس: قطعه «دور دور» اثری از صبا صمیمی و طاها پارسا،اعضای گروه «دنگ شو» است که به صورت تک آهنگ از سوی موسسه فرهنگی هنری «ندای ملکوت سروشان» منتشر شد.

در بخش تنظیم و میکس و مسترینگ این قطعه پویا معمارزاده با ايشان همکاری کرده است.

صبا صمیمی در گفتگويی كوتاه با این رسانه بیان کرد: این قطعه قرار بوده است در غالب تیتراژ یک برنامه ی تلویزیونی شنیده شود اما به دلایلی این اتفاق صورت نگرفته تصريح كرد كه ترانه ی این قطعه نیز دچار تغییراتی نسبت به ترانه تيتراژ شده است.

وی افزود: شعر این قطعه برای قشر کودک بود که ما آن را به صورت عاشقانه تغییر داده ایم.در واقع شعر را از حالت کودکانه خارج کردیم و 'طاها پارسا' ملودی آن را تغییر  داد و به من کمک کرد كه اين قطعه حس و حالي عاشقانه داشته باشد.

همچنین بخشي از ترانه که توسط طاها پارسا خوانده می شود نیز برگرفته از یک شعر قدیمی است که  ترانه اصلي ما تلفيقي متفاوت از این دو شعر است.

شايان ذكر است كه «صبا صمیمی» يكي از نوازندگان اصلي  گروه پرمخاطب «دنگ شو» است،که خوانندگی را برای نخستین بار در قطعه «دور دور» تجربه کرده است.

وی در ارتباط با چگونگي آغاز خوانندگي در كنار نوازندگي افزود: من همیشه عاشق نوازندگی بوده ام و به نظرم نوازندگی همیشه به گونه ای بخشی از وجود آدم را درگیر می کند که بعید می دانم هیچ کار دیگری در موسيقي؛ حتی خوانندگی؛ بتواند این کار را انجام دهد.بخش دیگر هم این بود که به خوانندگی علاقه ای نداشتم و یا اینکه بهتر بگويم،تصورم قبل از اجراي اين كار اين بود که علاقه ای در من براي خوانندگي وجود ندارد،اما از زمانی که به شکل جدی درگیر این کار شدم احساس میکنم علاقه ی بیشتری به این حرفه دارم و «دور دور» ابتداي راه من است. در طی سال ها همیشه دوستان و همکاران، من را به خواندن تشویق می کردند.حتی شایان و طاها همیشه تشویق می کردند که کلاس بروم و خواندن را به شكل حرفه اي دنبال كنم،حتی برای خود گروه 'دنگ شو'،اما من به همان دلیل که فکر میکردم علاقه ای ندارم به سمت این کار نرفتم. قطعه ی «دور دور» هم به صورت اتفاقی شکل گرفت. این کار همکاری جدیدی است که با طاها پارسا آغاز کرده ایم و امیدوارم که مورد توجه مخاطبان قرار بگیرد و برای آن ها خاطره ساز شود.
 
این قطعه زیبا را در نوای فارس بشنوید و دانلود کنید دانلـــود
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q