۱۴۰۳ ششم ارديبهشت - 07:18 ق.ظ

قطعه «کوچه» با صدای ماکان منتشر شد

قطعه «کوچه» با صدای ماکان منتشر شد
نوای فارس: ماکان خواننده خوب و خوش سابقه این روزهای موسیقی، تک آهنگ جدید خود را با نام کوچه با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر کرد.

در این اثر بار دیگر ماکان به ملودی سازی برای خودش پرداخته و آن را بر اساس ترانه ای از آرش نوبری ساخته است. بهتاش زرین که مدتی است به عنوان یک تنظیم کننده مطرح از وی یاد می شود برای چندمین بار در کنار ماکان حضور داشته و کیان ایرجی به عنوان نوازنده گیتار در تیم تولید این قطعه حضور داشته است. گفتنی است رضا پوررضوی میکس و مسترینگ کوچه را انجام داده و ملیکا تهرانی خواننده و مدرس آواز مطرح کشورمان که افتخارات زیادی در کارنامه خود دارد خواننده بک وکال تازه ترین آهنگ منتشر شده از ماکان است.

ماکان در تازه ترین صحبت خود با رسانه های موسیقایی گفت: مخاطب قابل پیش بینی نیست و بعضی قطعات که موفقیت کمتری برایشان پیش بینی می کردم، پس از انتشار نسبت به دیگر آثار منتشر شده ام در گذشته برای من از سوی مخاطبین خودم و مخاطبین موسیقی بازخورد مثبت بیشتری داشته است.

وی ادامه داد: هیچ وقت نخواستم در کارنامه موسیقایی ام در جا بزنم. از تولید تا چگونگی پخش آثارم مسیرهای تازه را رفته ام و همچنان به دنبال تجربه اتفاقات جدید هستم. قطعه کوچه فضای متفاوتی دارد اما از حال و هوای خودم دور نیست. قبلا هم در مصاحبه هایم گفته ام با اینکه همیشه قطعات متفاوتی ساخته ام سعی کردم از خودم و سلیقه ام دور نشوم.

او در خصوص برنامه های آینده خود عنوان کرد: فاصله افتادن در انتشار آهنگ ها برای هر خواننده ای ریسک به حساب می آید. چند اثر در دست تهیه دارم که هر کدام از آن ها در مراحل متفاوتی مثل تنظیم یا میکس قرار دارند. مشغول ساختن ملودی روی چند ترانه هم هستم که به امید خدا  هر کدام در وقت مقرر و طبق برنامه ریزی های انجام شده منتشر می شوند.
این قطعه زیبا را در نوای فارس بشنوید و دانلود کنید دانلـــود
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q