۱۴۰۳ سي و يکم ارديبهشت - 12:45 ب.ظ

با داوری پوریا حیدری، مسعود امامی و عليرضا قرايی‌منش؛یکم آذرماه اولین «هزارصدای پاپ» بعد از محرم و صفر برگزار می‌شود

یکم آذرماه اولین «هزارصدای پاپ» بعد از محرم و صفر برگزار می‌شود
نوای فارس: بعد از بیش از دو ماه وقفه و پس از ایام محرم و صفر، ساعت 18 چهارشنبه اول آذر در سالن اصلی فرهنگسرای ارسباران هزارصدای پاپ از سر گرفته می شود. در این برنامه که پنجمین برنامه پاپ هزار در سال  96 است، پوریا حیدری  ، عليرضا قرايي منش و مسعود امامی آثار خوانندگان شركت كننده را بررسی و خواننده برتر را معرفی خواهند کرد. قرايي منش پیش از این در سال اول برگزاري هزارصدا به عنوان خواننده مهمان حضور داشته اما حیدری و امامی برای اولین بار است که در این برنامه حضور خواهند یافت.

دراین برنامه استاد مهدی سپهر که در سال گذشته و امسال به عنوان کارشناس خوانندگی در این برنامه حاضر شده بود، به عنوان خواننده مهمان چند اثر نوستالژیک را اجرا خواهد کرد. همچنین در بخش دیگری از این برنامه چند هنرمند کرمانشاهی به خوانندگی علی احمدیان که از خوانندگان جوان کرمانشاهی‌ست، قطعه‌ای را به مناسبت زلزله اخیر و با موضوع تشکر از حضور گسترده مردم در حمایت از هموطنان رنج دیده و داغدار غرب کشور اجرا خواهند کرد.

هزارصدا برنامه‌ای برای معرفی استعدادهای تازه موسیقی است که هر ماه در دو بخش سنتی و پاپ برگزار می‌شود و این برنامه دوازدهمین برنامه برگزارشده هزارصدا در سال 96 است. هزارصدا در سالن اصلی فرهنگسرای ارسباران واقع در سیدخندان، خیابان جلفا برگزار می‌شود و مدیریت و اجرای آن به عهده آرش نصیری روزنامه نگار باسابقه موسیقی‌ست.
 
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q