۱۴۰۳ سوم مرداد - 03:51 ق.ظ

با همراهی گروه مهربانی؛وحید تاج به نفع کودکان زلزله‌زده کرمانشاه کنسرت می‌دهد

وحید تاج به نفع کودکان زلزله‌زده کرمانشاه کنسرت می‌دهد
نوای فارس: کنسرت وحید تاج با همراهی گروه مهربانی به نفع کودکان زلزله‌زده کرمانشاه برگزار می‌شود.

به گزارش نوای فارس به نقل از روابط عمومی اجرا، وحید تاج به همراه گروه موسیقی مهربانی به سرپرستی سلمان سالک، یکشنبه 26 آذرماه سال جاری ساعت 21 در تالار وحدت به روی صحنه می‌رود.

تصانیف «پرواز با خورشيد» با شعری از فريدون مشيری در دستگاه ماهور، «ديدار» با شعری از سيمين بهبهانی در آواز دشتی، « يار دلنواز» با شعری از حافظ در بیات اصفهان و مژده آزادي با شعری از هوشنگ ابتهاج در بیات اصفهان و سه‌گاه از ساخته‌های سلمان سالک و تصنیف محلی«مرغ شب» با شعری از محمدعلي جعفری در دستگاه شور، تصنیف «باز آنكه دلم مشتاقش بود» از ساخته‌های داریوش رفیعی در بیات اصفهان و موسیقی محلی كردی «بی‌نشان» در این کنسرت به اجرا درمی‌آید و مخاطبان شاهد اجرای ساز و آواز و تک‌نوازی نیز خواهند بود.

امیر رحمانی (سنتور)، مریم خدابخش(عود)، بیتا قاسمی (ویلن‌سل)، حميدرضا آفريده (کمانچه)، وفا مصباحی (نی) و مجيد عليزاده (تمبک) اعضای ارکستر مهربانی را به سرپرستی سلمان سالک نوازنده تار و خوانندگی وحید تاج تشکیل می‌دهند.

گفتنی است؛ کنسرت گروه موسیقی مهربانی به خوانندگی وحید تاج یکشنبه 26 آذرماه سال جاری به همت موسسه فرهنگی هنری آوای مهربانی و با همکاری موسسه نیکوکاری مهر آفرین در تالار وحدت برگزار می‌شود و علاقه‌مندان جهت تهیه بلیت می‌توانند از روز پنجشنبه (۲ آذرماه) ساعت ۱۴ به سایت ایران کنسرت مراجعه نمایند.
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q