۱۴۰۳ بيست و پنجم فروردين - 01:36 ب.ظ

برگزاری تور کنسرت‌های خواننده پاپ آذربایجانی در آمریکای شمالی؛«رحیم شهریاری» برای بیست هزار ایرانیِ آمریکا و کانادا خواند

«رحیم شهریاری» برای بیست هزار ایرانیِ آمریکا و کانادا خواند
نوای فارس: خواننده پاپ سرشناس آذربایجانی از برگزاری تور کنسرت‌هایش در چهار شهر اورنج سیتی، سن دیه گو، مونترال و ونکوور خبر داد که بلیت فروشی این کنسرت‌ها در هفته‌های گذشته مورد استقبال ایرانی‌های آمریکا و کانادا قرار گرفته است.

به گزارش «نوای فارس»، پس از اعلام تاریخ تور کنسرت‌های رحیم شهریاری در چهار شهر آمریکا و کانادا در هفته‌های گذشته، کنسرت این خواننده با استقبال دوستداران موسیقی آذربایجانی رو به رو شده است و رحیم شهریاری از احتمال تمدید این اجراها در آمریکا و کانادا خبر داد.

بر اساس برنامه اعلام شده از سوی برنامه گذاران این کنسرت‌ها، رحیم شهریاری در تاریخ ششم ژانویه در شهر اورنج سیتی آمریکا، دهم فوریه در سن دیه گو آمریکا، 23 فوریه در مونترال کانادا و 18 مارچ در ونکوور کانادا به اجرای برنامه خواهد پرداخت و این برنامه‌ها در آستانه تمدید برای اجراهایی دو سانسه هستند که به زودی دراین باره اطلاع رسانی خواهد شد.

رحیم شهریاری در سال‌های گذشته کنسرت‌‌های متعددی را در آمریکا و کانادا روی صحنه برده است و برنامه‌های این خواننده به طور متوسط هر چهار ماه یک بار در این دو کشور برگزار می‌شود. عدم توجه و اطلاع رسانی اخبار این کنسرت‌ها باعث شده که استقبال از این برنامه‌ها چندان در رسانه‌ها منعکس نشود و این در حالی‌ست که این خواننده در سال گذشته از حدود بیست هزار ایرانی خارج از کشور در کنسرت‌هایش در آمریکا و کانادا میزبانی کرده است.

رحیم شهریاری همچنین درباره حواشی برخی رسانه‌ها پس از گفتگویی از این خواننده که در آن اعلام کرده حاضر نیست در کنسرتی مشترک با یکی از خواننده‌های خانم خارج از ایران (فائقه آتشین) روی صحنه برود، توضیح داد: «کاش تصمیم بگیریم و بتوانیم درست قضاوت کنیم چون ممکن است از اصل ماجرا بی خبر باشیم و اشتباه قضاوت کنیم. در آن گفتگو من اشاره کردم که درخواست آن خانم محترم را برای کنسرت مشترک نپذیرفتم و دلیلش هم کاملا مشخص بود. من به هر حال ساکن ایران هستم و تحت قوانین کشورم فعالیت می‌کنم و اگر این اجرای دو نفره برگزار می‌شد، مشکلاتی برای اجراها و کنسرت‌های داخلی من بوجود می‌آمد و با نهایت احترام به ایشان جواب منفی دادم.»

شهریاری افزود: «هرگز به دنبال شهرت و موقعیت مالی نبوده و نیستم و همواره سعی کرده‌ام تحت قوانین کشور و احترام به مخاطب در هر شرایطی فعالیت کنم. حواشی بوجود آمده در برخی رسانه‌ها و فضای مجازی کوچکترین خللی در برنامه ریزی کاری من بوجود نخواهد آورد و به زودی با برنامه‌ریزی ویژه‌ای دور جدید اجراهای زنده و آثار جدیدم را در ایران از سر خواهم گرفت. »

گفتنی‌ست رحیم شهریاری کنسرت‌های خود را در دور جدید فعالیت‌هایش در تهران به تهیه کنندگی موسسه «کامیاب بهاران» و تهیه کنندگی «علی حق‌شناس» روی صحنه خواهد برد  و اطلاعات و جزئیات آن به زودی در اختیار رسانه‌ها قرار خواهد گرفت.
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q