۱۴۰۳ سي خرداد - 03:13 ب.ظ

محمد علیزاده با «چهل درجه» به جشنواره فجر می‌آید

محمد علیزاده با «چهل درجه» به جشنواره فجر می‌آید
نوای فارس: صدرالدین حسین‌خانی مدیر برنامه و تهیه‌کننده محمد علیزاده درباره حضور این خواننده در سی و سومین جشنواره موسیقی فجر گفت: خیلی خوشحالیم که در این جشنواره حضور دارم چراکه معتقدیم این جشنواره اتفاق بزرگ و مهمی است که هر ساله در کشور به وقوع می‌پیوندد اما به نحو برگزاری آن کمی انتقاد داریم.

وی افزود: به نظرم بهتر است که این جشنواره بیشتر برای مطرح کردن خوانندگانی باشد که تازه پا به عرصه گذاشتند و فرصت رفتن به استیج برای آن‌ها فراهم نیست، درنتیجه بتوانند در جشنواره‌های این‌چنینی خودی نشان دهند.

او ادامه داد: ما در این کنسرت 17 الی 18 قطعه مانند تصمیمت بگیر، بی‌معرفت، دارم بهت میگم دوست دارم، دلی زیر پا گذاشتی، چهل درجه، خیلی خوشحالم، دل بی تو غم‌زده، عشقم این روزا، احساسی که به تو دارم، جز تو و.. در این کنسرت با تنظیم ارکستر امیرحسین اویسی اجرا خواهد شد.

این تهیه کننده همچنین گفت: امیرحسین اویسی، ایمان ذاکری، اشکان موسوی، علی پورنگهبان، محمد شعبانی، داود اریکه، بهمن میرزازاده، پوریا فیروزی، علیرضا شهبازی، اشکان صدیق آذر و کیانوش علی محمدی نیز اعضای ارکستر را تشکیل می‌دهند.

محمد علیزاده روز شنبه 23 دی ماه در دو سئانس در سالن همایش های ایرانیان در قالب سی و سومین جشنواره موسیقی فجر روی صحنه خواهد رفت.
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q