۱۴۰۳ چهارم تير - 01:23 ق.ظ

«دارکوب» با روزبه بمانی روی صحنه می‌رود

«دارکوب» با روزبه بمانی روی صحنه می‌رود
نوای فارس: گروه دارکوب که خرداد ماه امسال کنسرت ده سالگی خود را با اتفاقات و غافلگیری‌های پرتعداد در برج میلاد روی صحنه برد، 12 و 13 اسفندماه در تالار وحدت جدیدترین کنسرت خود را برگزار می‌کند.

"دارکوب" در حالی در این تاریخ روی صحنه می‌رود که انتشار جدیدترین تک آهنگ گروه "خون بس" با صدای روزبه بمانی در هفته‌های گذشته، با استقبال و واکنش‌های زیادی در فضای مجازی رو به رو شده است.

برداشت‌ها و نقدهای مختلف روی این تک آهنگ که از زاویه‌ای جدید به رسمی قدیمی در بین اقوام ایرانی پرداخته، بازتاب‌های مختلفی را به خود دید و باعث شد این اثر بیشتر مورد توجه قرار بگیرد و همین واکنش‌ها باعث شد که روزبه بمانی به عنوان خواننده در کنسرت جدید دارکوب روی صحنه برود.

سجاد عرب‌زاده و محسن شریفیان دو خواننده دیگر این کنسرت خواهند بود تا کنسرت گروه دارکوب با بخش‌های مختلف و متنوع هیجان اجراهای زنده در اسفندماه امسال باشد.

همایون نصیری سرپرست گروه دارکوب است و نوازندگان و موزیسین‌های سرشناسی چون: هومن نامداری، احسان نی زن، مسعود همایونی، دارا دارایی، آرش پژندمقدم و... در این گروه حضور دارند.

کنسرت 12 و 13 اسفند گروه دارکوب تحت امتیاز موسسه "کامیاب بهاران" و به تهیه کنندگی علی حق‌شناس در تالار وحدت برگزار خواهد شد. بلیت فروشی این کنسرت نیز از ساعت 14 یکشنبه دهم دی ماه در سایت ایران کنسرت آغاز خواهد شد.
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q