۱۴۰۳ سي خرداد - 02:54 ب.ظ

578 روز پس از درگذشت مرد تنهای شب؛صدا و تصویر «حبیب محبیان» مجوز گرفت

صدا و تصویر «حبیب محبیان» مجوز گرفت
نوای فارس: 578 روز پس از درگذشت «حبیب محبیان»، موزیک ویدئویی که با صدای احمدرضا محبیان (پسر حبیب) و سمیر زند تهیه و تولید شده است، با تصاویر و صدای حبیب محبیان با اخذ همه مجوزهای لازم از دفتر موسیقی وزارت ارشاد منتشر شد.

به گزارش «نوای فارس»، موزیک ویدئوی قطعه «دیره» که پیش ازاین به صورت تک آهنگ رسمی و مجوزدارمنتشر شده بود، پس از بازبینی در شورای صدور مجوز دفتر موسیقی وزارت ارشاد، با مجوز رسمی اجازه نشر پیدا کرد و این در حالی ست که صدا و تصویر «حبیب محبیان» نیز در این موزیک ویدئو استفاده شده است.

این اتفاق در حالی رخ داده که «حبیب محبیان» در تمام سالهایی که به ایران بازگشته بود و در شمال کشور ساکن بود، هرگز اجازه فعالیت رسمی در بازار موسیقی داخلی را پیدا نکرد تا سرانجام در تاریخ 21 خرداد سال 95 به دلیل ایست قلبی درگذشت.

در تمام سالهایی که حبیب در ایران ساکن بود، بارها و بارها از سوی مدیران وقت دفتر موسیقی وزارت ارشاد از قبیل علی ترابی و محمد میرزمانی اعطای مجوز فعالیت به حبیب تکذیب شده بود و این خواننده در دوران حیات اش هرگز موفق به اخذ مجوز فعالیت در حیطه مجاز نشد و انتشار برخی آثار به صورت ویدئو و تک آهنگ که اغلب در رسانه های خارج از کشور منتشر می شد، فعالیت هایی بودند که حبیب در زمان حضورش در ایران انجام داده بود.

موزیک ویدئوی «دیره» با حضور و صدای «حبیب محبیان» به زودی در اختیار شما قرار خواهد گرفت. 
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q