۱۴۰۳ چهارم تير - 12:45 ق.ظ

«کابوس سپید» در شب شنبه ها رونمایی میشود

«کابوس سپید» در شب شنبه ها رونمایی میشود
نوای فارس: مراسم رونمایی آلبوم کابوس سپید ۲۳ دی در برنامه شب شنبه ها برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی شب شنبه ها؛ کابوس سپید نخستین آلبوم رسمی گروه اوستا است که قرار است همزمان با آخرین اجرای این گروه در تماشاخانه پایتخت رونمایی شود.

این آلبوم متشکل از ۸ قطعه در سبک راک است که آهنگسازی و تنظیم تمام آثار به صورت گروهی و با تجربه و نظر جمعی اعضای گروه ساخته شده اند. کلام و اشعار استفاده شده در این قطعات را نیز آرش شفیعی و ماندانا عابدینی سروده اند.

شب شنبه ها برنامه ای است که با رویکرد تجربه های متفاوت و گفت و گو های تازه در باب دیدن و شنیدن اجرا می شود و تاکنون میزبان گروه های متعددی در سبک های مختلف موسیقی بوده است.
این مجموعه برنامه وارد سومین سال و پنجمین دوره برگزاری خود شده است و توانسته با میزبانی از گروه های متعدد تجربه های جدید و متفاوتی را در پرفورمنس موسیقی خلق کند.

شب شنبه ها در هفته پیش رو شامگاه شنبه ۲۳ دی ماه میزبان گروه موسیقی اوستا در تماشاخانه پایتخت خواهد بود که قرار است نخستین آلبوم رسمی خود را رونمایی و سپس در دو سانس برای مخاطبان اجرا کند.

در اين برنامه ها رضا دادويي (طراح و مدیر پروژه)، سیامک قطاعی (مسئول امور اجرايي)، امیر خرازی (مسئول هماهنگي و برنامه ریز)، مونا حمزه (گرافیست) حضور دارند.
علاقمندان مي توانند براي تهيه بليت این اجراها به سايت تیوال به نشانی www.tiwall.com مراجعه کنند.
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q