۱۴۰۳ سي خرداد - 01:52 ب.ظ

پس از ممانعت از حضور «فرقانه قاسیم اوف» در شب آخر کنسرت «ارکستر بادی تهران»؛«عالم قاسیم اف» بدون دخترش روی صحنه رفت

«عالم قاسیم اف» بدون دخترش روی صحنه رفت

نوای فارس-آخرین سانس از اجرای برنامه کنسرت «ارکستر بادی تهران» با خوانندگی «عالم قاسیم اف» با بروز برخی اتفاقات به حاشیه کشیده شد و در حالی که کنسرت فاصله چندانی با لغو نداشت، با پادرمیانی برخی چهره ها با یک ساعت و نیم تاخیر در تالار وحدت و به شرط حذف «فرقانه قاسیم اف» (دختر عالم قاسیم اف) روی صحنه برود.

تهیه کنندگان این کنسرت که امشب (سه شنبه 23 دی ماه) قرار بود راس ساعت 18:00 در تالار وحدت روی صحنه برود، یک ساعت پیش از آغاز کنسرت با حضور برخی مسئولین اماکن نیروی انتظامی، و برخی تذکرات مبنی بر حضوردختر «عالم قاسم اف»، تذکراتی را دریافت کردند و برنامه تا آستانه لغو پیش رفت.

در حالی که بیش از یک ساعت و نیم از ساعت اعلام شده می گذشت و مردم زیادی در بیرون تالار وحدت پشت دربهای بسته حضور داشتند،‌ وساطت برخی چهره ها باعث شد مسئولین اماکن نیروی انتظامی به شرط حذف دختر این خواننده شهیر آذربایجانی، اجازه ورود به مردم بدهند تا کنسرت با کنداکتوری متفاوت و شیوه ای متفاوت تر نسبت به دو شب گذشته روی صحنه برود.

عالم قاسیم اف در ابتدای برنامه و بعد از تاخیری یک ساعت و نیمه بالاخره روی صحنه آمد و در حالی که هیچ یک از نوازنده های ارکستر بادی روی صحنه نبودند، به تنهایی و با نوازنده تارش به اجرای برنامه پرداخت.

وی در ابتدای برنامه با عذر خواهی از همه حاضرین رو به جمعیت حاضر در سالن گفت: « به قوانین ایران احترام می گذارم اما در هیچ کجای دنیا این رفتارها در مورد بانوان اعمال نمی شود.»

وی ضمن عذرخواهی از همه حاضرین بایت معطلی در سرمای بیرون سالن از نهایت سعی اش برای ساختن شبی پرخاطره خبر داد.

در این بین «فرقانه قاسیم اوف» که در تمام طول برنامه در اتاق بک استیج و در اطراف صحنه نشسته بود، با انرژی و لبخند تمام به پدرش انرژی می داد و در گفتگوی کوتاه درباره این رفتار و این اتفاق گفت: «اجازه بدهید در این باره اظهار نظری نکنم. فعلا پدرم روی صحنه است و باید حواسم به او باشد. به هر حال این اجرا به صورت فی البداهه صورت گرفت و او در شرایطی قرار گرفته که اصلا پیش بینی نشده بود.»

وی در پاسخ به این سوال که آیا تا کنون در برنامه هایی که در اقصی نقاط جهان داشته چنین اتفاقی را مشاهده کرده بود یا خیر نیز گفت:‌«به هیچ وجه. اولین بار که با چنین فضایی رو به رو شدم و الان در شرایط روحی خوبی نیستم و باید به پدرم که روی صحنه است کمک و انرژی بدهم. جمله آخرم هم این است که مردم با مهر و مهربانی دارید. دو شب اول برنامه برای من بی نظیربود. قدر این مردم هنر دوست را باید بدانید.»

در اواخر اجرای «عالم قاسیم اف» ارکستر بادی تهران به روی صحنه آمدند و چند قطعه را طبق برنامه قبلی اجرا کردند.

نکته حائز اهمیت این بود که «قاسم اف» که در نبود دخترشوظیفه اش دو چندان شده بود، با انرژیو شوخ طبعی تمام سعی به اجرایی قوی داشت و در بخش هایی از برنامه نیز با حاضرین در سالن به زبان آذری شوخی می کرد تا به هر حال فضای حاکم بر سالن از آن حالت نامناسب ابتدایی خارج شود.

«سینا ذکایی» در انتهای برنامه پشت تریبون قرار گرفت و ضمن عذرخواهی از تمام حاضرین در سالن بابت اتفاقات ناخوشایند پیش آمده، تاسف و ناراحتی شدید خود و اعضای گروه را به حاضرین در سالن اعلام کرد و بابت مسائل بوجود آمده معذرت خواهی کرد.

ذکایی در انتهای برنامه به پاس احترام به حضور «فرقانه قاسیم اف» در کنار صحنه، هنگامی که کنسرت بهاتمام رسیده بود از این بانوی هنرمند درخواست کرد که روی صحنه بیاید و در این لحظه بودکه حاضریندر سالن به شدت به تشویق وی پرداختند و «عالم و دخترش» روی صنه حاضر شدند و ضمن ابراز احساسات به جمعیت حاضر، با لبخندی معنی دار صحنه را ترک کردند.

علی ترابی، سینا حجازی، آتش تقی پور،‌میترا حجار، امیر عظیمی ، سامان احتشامی و... از جمله چهره های سرشناس حاضر در سالن بودند.

این گزارش می افزاید هیچ عکاسی اجازه تصویری برداری از این برنامه را پیدا نکرد تا شب آخر این کنسرت بزرگ و ویژه با حاشیه هایی تلخ به اتمام برسد.

منبع : روابط عمومی
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q