۱۴۰۳ سوم مرداد - 03:03 ق.ظ

با اجرای آثاری از آلبوم جدید؛«داماهی» در جشنواره موسیقی فجر روی صحنه رفت

«داماهی» در جشنواره موسیقی فجر روی صحنه رفت
نوای فارس - مینا آتشی: گروه "داماهی" به سرپرستی دارا درایی و به خوانندگی رضا کولغانی اجرای پر انرژی و پر هیجانی را در سی و سومین جشنواره موسیقی فجر برگزار کرد.

این کنسرت طی دو سئانس در شامگاه روز چهارشنبه 27 ماه در برج آزادی برگزار شد و داماهی با قطعاتی از آلبوم "داماهی" و تک‌ آهنگ‌های جدید خود را که آمیخته‌ای از موسیقی‌های مختلف پاپ، جز و لاتین با موسیقی جنوب کشور بود به مخاطبانش تقدیم کرد.

کنسرت "داماهی" با اجرای اثر جنوبی "لنج و بیوه" آغاز شد و کولغانی که خودش اصالتاً جنوبی است، این قطعه را به زیبایی اجرا کرد. در ادامه نیز کولغانی قطعات "درد بی دردی" و "جاده لغزنده"، از تک آهنگ‌های پرطرفدار گروه در یکی دو سال اخیر را خواند.

در ادامه از دو قطعه جدید از آلبوم جدید "داماهی"با نام‌های "سوپر استار" و "باران اسیدی" رونمایی شد که این قطعات بسیار مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت. "مردن مردانه"، "دیوانه سوگند" و "برکت" نیز دیگر قطعات این کنسرت بودند.

از جمله اتفاقات ویژه کنسرت "داماهی"، اکت‌ها و پرفورم جالب خواننده گروه بود که لحظات هیجان‌انگیزی را برای مخاطبان گروه رقم می‌زد و آن‌ها را وادار به واکنش می‌کرد.

داماهی در این کنسرت با رویکردی آزادانه در تلفیق مؤلفه‌های موسیقی محلی ایران (به ویژه موسیقی سواحل جنوب) با ژانرهای متنوع موسیقی بین‌المللی و همچین به کارگیری خلاقیت و نوآوری در اجرای موسیقی، سعی کرد سلایق مختلفی را با خود همراه کند.

اعضای گروه داماهی برای اجرای این کنسرت را دارا دارایی (سرپرست و نوازنده باس)، حمزه یگانه (کیبورد و بنجو)، ابراهیم علوی (گیتار و عود) و رضا کولغانی (خواننده) تشکیل می‌دادند و هومن نامداری نیز به عنوان نوازنده مهمان در این کنسرت حضور داشت.
امشب نیز در ادامه اجراهای بخش تلفیقی سی و سومین جشنواره موسیقی فجر، گروه‌های "گره" و "دال" در مجموعه فرهنگی برج آزادی روی صحنه می‌روند.

در ادامه می توانید عکسهای شیرین رسام از این کنسرت را ببینید:
 
برای دیدن سایز اصلی روی عکس ها کلیک کنید
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q