۱۴۰۲ سوم مهر - 03:16 ق.ظ

با داوری صدیق تعریف، اردشیر کامکار و جواد زهتاب؛دور نیمه نهایی هزارصدای سنتی چهارشنبه 4 بهمن برگزار می‌شود

دور نیمه نهایی هزارصدای سنتی چهارشنبه 4 بهمن برگزار می‌شود
نوای فارس: عصر روز چهارشنبه چهارم بهمن، اولین دور از نیمه نهایی بخش سنتی برنامه هزارصدا برگزار می‌شود، تا دو گروه شرکت کننده در فینال این برنامه، برای تعیین بهترین گروه سال 1396 انتخاب شود. کارشناسی و داوری این برنامه به عهده صدیق تعریف(آهنگسازی)، اردشیر کامکار(آهنگسازی و نوازندگی) و جواد زهتاب(شعر و ترانه) است و در آن، گروه‌های «آوای میهن»، «صفیر» و «چکاد» به اجرای برنامه می‌پردازند.

گروه آوای میهن در برنامه سوم خرداد با داوری هنگامه اخوان، سیدعباس سجادی و مهیار علیزاده، گروه صفیر در برنامه چهارم مرداد با داوری حمید متبسم، ابراهیم اسماعیلی اراضی و وحید تاج و گروه چکاد در برنامه اول شهریورماه با داوری میلاد کیایی، عبدالجبار کاکایی و محمد معتمدی برگزیده شده و به نیمه نهایی راه یافته‌اند. برنامه بعدی هزارصدای سنتی، دور بعدی نیمه نهایی برای انتخاب دو گروه دیگر است که دوم اسفندماه برگزار می‌شود تا از جمع این دو برنامه، چهار گروه برگزارکننده مسابقه نهایی انتخاب شوند.

همچنین در برنامه این هفته هزارصدا، خواننده خوش‌صدا و جوان مهدی امامی، با نوازندگی امیر شریفی به عنوان گروه مهمان اجرای برنامه خواهند کرد. این دو هنرمند پیش از این در قالب انتشار آلبوم و برگزاری کنسرت برنامه‌های موفقی را اجرا کرده‌اند.

هزارصدا برنامه‌ای برای معرفی چهره‌ها و گروه‌های تازه موسیقی ایران است که در دو بخش سنتی ایرانی و پاپ، هر ماه دوبار برگزار می‌شود و مدیریت و اجرای آن به عهده آرش نصیری‌ست.

این برنامه در ساعت 18 چهارشنبه چهارم مرداد 96 در سالن اصلی فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود.
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q