۱۴۰۳ اول تير - 02:45 ب.ظ

آلبوم «زمان» علیرضا قرایی‌منش رونمایی شد

آلبوم «زمان» علیرضا قرایی‌منش رونمایی شد
نوای فارس: عصر روز چهارشنبه 25 بهمن ماه ، مراسم رونمایی و جشن امضای دومین آلبوم مستقل علیرضا قرائی منش موزیسین و خواننده خوب کشورمان در فرهنگسرای نیاوران برگزار شد . در این مراسم که با حضور جمعی از اصحاب هنر و رسانه برگزار شد ، سعید امیراصلانی به عنوان مجری برنامه ضمن سلام و تشکر از حضار بابت حضور در این مراسم  ، برنامه را آغاز کرد.

در ادامه قرائی منش پس از سلام و خوش آمدگویی اظهار داشت :« معمولا همه ی آثار خودم را خودم میسازم و تنظیم می کنم . آن هم به این دلیل است که یک خواننده همیشه خودش توانایی های صدای خودش را بهتر از افراد دیگر می شناسد.همچنین بدقولی هایی که از سمت برخی همکاران در این زمینه وجود دارد نیز مزید علت است و این که هر زمانی که این کار را کردم رضایت کامل نداشتم و به همین دلیل در اکثریت مواقع آثارم را خودم میسازم. »

خواننده ی دختر بهار در مورد پایان فعالیت های گروه پرمخاطب ژوان گفت : « در کشور ما انجام کار گروهی سخت است . به این دلیل که همه میخواهند مدیریت کنند و همه فکر می کنند آن چیزی که خودشان می گویند درست است ! همکاری ما آنطور که باید پیش نرفت . اما این که آیا جای این گروه در بازار این روزهای موسیقی خالی است یا خیر را من نمیتوانم بگویم ؛ مخاطبین باید در این مورد نظر دهند.نمیخواهم تقصیر را گردن کسی بندازم اما هر مشکلی که برای انسان پیش می آید مقصر آن موضوع خودش است . خدا برای هیچ کسی بد نمیخواهد.حتما همدلی بین ما نبوده است که این اتفاق پیش آمد . معمولا افراد روی عقاید خود مصمم نیستند و به سرعت نظرشان عوض می شود.فقط این را می گویم که این اتفاق از سمت من که پدیدآورنده این گروه بودم نبوده است.

وی همچنین افزود : « من با این مساله که هنرمندان باید دنباله روی سلیقه مردم باشند به شدت مخالفم! ما اگر میبینم مردم موسیقی ضعیف گوش می کنند وظیفه من این است که در حد توان خودم این روند را تغییر دهم.من نمیتوان ادا در بیاورم و دروغ بگویم! اگر این کار را کنم مخاطبین به سرعت متوجه خواهند شد و به دل خودم نخواهد نشست.نه الان ، حتی وقتی 18 سالم بود هم چنین تفکری نداشتم. از بزرگ کردن بی دلیل خودم و مردمم متنفرم . راه خودم را دنبال می کنم و به آن اعتقاد دارم. »

سپس علیرضا قرائی منش در مورد این که قطعات این آلبوم قبلا به صورت اینترنتی منشر شده بودند اشاره داشت : « به عقیده من تک آهنگ بی هوست است و گاها خوب پخش و شنیده نمی شود و ممکن است مظلوم واقع شود.این قطعات از جمله قطعاتی بودند که همه آن ها را دوست داشتم و میخواستم همه آن ها را در یک مجموعه جمع آوری کنم . اما در واقع بخش اصلی و درواقع فوکوس اصلی ما در این مجموعه بخش تصویری و ویدئو کنسرت است. ویدئو این کنسرت برای کسانی که موسیقی را دوست دارند یک سورپرایز است.در شرایطی که 99% کنسرت های این روزهای موسیقی کشور از لپ تاپ استفاده می کنند ، ما در این کنسرت بدون هیچ گونه لپ تاپی روی صحنه رفتیم و تمامی صداهایی که در کنسرت می شنوید کاملا زنده است.نکته جالب در مورد این موضوع این است که اکثر دوستانی که این ویدئو ها را دیدند به من گفتند ما دیگر آهنگ های استودیویی تو را گوش نمیکنیم!این زیباترین اتفاق برای هر هنرمندی است که اجرای زنده اش بیشتر از اجرای استودیویی مورد استقبال واقع شود.»

وی همچنین در مورد عنوان « آنپلاگد » گفت : « آنپلاگد در واقع به معنی « بدون برق » است.اما این در شرایطی است که سالن کوچک باشد که صدا به خوبی به همه جای سالن برسد . به همین دلیل ما برج آزادی را برای این اجرا انتخاب کردیم.ما این کنسرت را به صورت فول آکوستیک اجرا کردیم.سکشن زهی داشتیم،سازهای بادی داشتیم و تمامی صداها به صورت کاملا زنده اجرا می شد و به گوش شنونده می رسید. »

در ادامه « علیرضا قادری اقدم » کارگردان بخش ویدئویی این مجموعه روی صحنه آمد و توضیحاتی را در این باره گفت : « وقتی که عوامل این کنسرت با من برای همکاری صحبت کردند بسیار استقبال کردم . به این دلیل که این کار نمونه بارز احترام به مخاطب است . ما این کنسرت را با 13 دوربین فیلمبرداری کردیم و زحمات زیادی را برای آن متقبل شدیم . خوشحالم با هنرمندی کار کردم که روی هدفش پافشاری می کند.»

علیرضا میرآقا ، بنیامین بیانی ، آرش جامع ، عرفان سلیمی ، سروش رادمهر ، علیرضا شمس اسکندری ، مهدیه و مهشاد عرب ، پوریا ربیعی ، علی باغفر و ... از جمله مهمانان این مراسم بودند.
در انتهای مراسم نیز قرائی منش به امضای آلبوم ها و گرفتن عکس یادگاری پرداخت.

در ادامه می‌توانید عکس‌های شیرین رسام از این مراسم را ببینید:
 
برای دیدن سایز اصلی روی عکس ها کلیک کنید
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q