۱۴۰۳ سوم مرداد - 02:46 ق.ظ

جدیدترین کنسرت گروه موسیقی «سون» در تهران برگزار می‌شود

جدیدترین کنسرت گروه موسیقی «سون» در تهران برگزار می‌شود
نوای فارس - منصور جهانی:  جدیدترین کنسرت گروه موسیقی «سون» به خوانندگی کیارش پوزشی، آرش قنادی و امیر قنادی؛ روز 12 اسفند ماه در سالن همایش‌های برج میلاد تهران برگزار می‌شود.
جدیدترین کنسرت گروه موسیقی «سون» (هفت) به خوانندگی کیارش پوزشی، آرش قنادی و امیر قنادی و با اجرای قطعات و آهنگهای جدید و قدیم این گروه در دو سانس 19 و 21:45 روز 12 اسفند ماه امسال در سالن همایش‌های برج میلاد تهران برگزار می‌شود. فروشی اینترنتی این کنسرت از روز پنجشنبه 26 بهمن ماه در سایت «ایران کنسرت» به آدرس www.iranconcert.com آغاز شده است و علاقمندان می‌توانند از این طریق، به تهیه بلیت این کنسرت اقدام کنند.

گروه موسیقی «سون» هم اکنون در حال آماده‌کردن آهنگ جدید خود هستند که هنوز اسمی برای آن انتخاب نکرده‌اند و قبل از برگزاری کنسرت اسفند ماه خود در تهران، آن را پخش خواهند کرد. گروه موسیقی «سون» بعد از برگزاری دو سانس کنسرت موفق در چهاردهمین دوره جشنواره موسیقی فجر در شهر شیراز در استان فارس، در دو سانس مختلف 19 و 21:30 در سالن سینما نفت آبادان در استان خوزستان و یک سانس کنسرت در روز شنبه 7 بهمن ماه جاری در سالن نمایشگاه‌های بین‌المللی قزوین؛ در آخرین کنسرت خود در روز 9 بهمن ماه در جزیره کیش روی صحنه رفتند و اجرای موفقی را پشت سرگذاشتند به طوری‌که با استقبال بی‌نظیر موسیقی دوستان قرار گرفت و به دلیل ازدحام جمعیت، تعدادی صندلی به سالن کنسرت اضافه شد و تعدادی از علاقمندان نیز، به دلیل نبود جا مجبور بودند که روی زمین بنشینند و به این شیوه، به تماشای هنرنمایی اعضای گروه موسیقی «سون» بپردازند.

اعضای گروه «سون» که کیارش پوزشی، آرش قنادی و امیر قنادی را در کنسرت تهران همراهی می‌کنند عبارت از:
کیارش پوزشی ـ خواننده، آرش قنادی ـ خواننده، امیر قنادی ـ خواننده و ‌نوازنده گیتار کلاسیک و‌ الکتریک، بهروز علی‌یاری ـ نوازنده کیبورد، محمد زمانی‌ها ـ نوازنده کیبورد، سعید حسن‌زاده ـ نوازنده گیتار باس، احمد حضرتی ـ نوازنده بوزوکی، حمیدرضا نصرالهی ـ نوازنده پرکاشن، پژمان فرهمند پرکاشن، محمد رضوانی‌زاده ـ نوازنده گیتار کلاسیک و‌ الکتریک، رضا رفتاری ـ نوازنده درامز، سعید شعبانی ـ نوازنده ساکسیفون، حسین شریفی ـ نوازنده ترومبون و حسن فراهانی ـ نوازنده ترومپت.
 
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q