۱۴۰۳ بيست و نهم تير - 10:40 ب.ظ

گروه شیلر وارد ایران شد/ از اجرای «برلین – تهران» تا قطعات ریتمیک در اسفندماه

گروه شیلر وارد ایران شد/ از اجرای «برلین – تهران» تا قطعات ریتمیک در اسفندماه
نوای فارس: گروه شیلر که اواخر آذرماه در ایران حضور پیدا کرد و پنج شب متوالی به اجرا پرداخت، چهارشنبه‌شب 9 اسفندماه سال جاری برای دومین بار برای دیدار با مخاطبان ایرانی وارد ایران شد.

به گزارش روابط عمومی کنسرت، گروه شیلر به سرپرستی کریستوفر ون دیلن در تاریخ‌های 13، 14 و 15 اسفندماه سال جاری با اجرای قطعاتی جدید و قطعه «برلین – تهران» به روی صحنه می‌رود تا با حضور نوازنده گیتار الکتریک اجرایی متفاوت را برای مخاطبان ایرانی رقم بزند.

 کریستوفر ون دیلن درباره بازگشتش به ایران در کمتر از دو ماه گفت: «وقتی برای پنج شب اجرا به ایران آمدیم و روی صحنه رفتیم واقعاً فراموش‌نشدنی بود و هیجان بسیار زیادی برای تمامی ما و مخاطبان داشت و به دلیل استقبال و درخواستی که برای اجرا بود برای دومین بار به ایران آمدم و خیلی خوشحالم که برای سه شب دیگر در ایران روی صحنه می‌روم و باعث افتخار بزرگ است که بتوانم دوباره این کار را انجام دهم.»

ون دیلن اضافه کرد: مخاطبان در اینستاگرام برای بنده پیام‌های بسیار خوبی ارسال می‌کردند و اجرای در ایران خیلی موردعلاقه‌شان قرار گرفت بود و می‌خواهم از همین تریبون از هواداران ایرانی‌ام تشکر کنم.»

وی در مورد رپرتوار اجرای اسفندماه خود در تهران توضیح داد: آهنگ‌های جدیدی را اجرا خواهیم کرد که در کنسرت قبلی برای مخاطبان اجرانشده بود. همچنین آهنگ جدید بانام «برلین- تهران» را برای ایران ساختم و برای نخستین بار آن را به اجرا درخواهیم آورد. ون دیلن افزود: در کنسرت قبلی متوجه شدم مخاطبان ایرانی با قطعاتی که ریتم تندتری دارد، احساساتی‌تر می‌شوند و برایشان جذاب‌تر است به همین دلیل قطعاتی با ریتم تند را انتخاب کردم تا هواداران با رضایت سالن کنسرت را ترک کنند.

این موزیسین بین‌المللی ادامه داد: اگر در کنسرت قبلی دقت کرده باشید، تصاویری هم‌زمان با اجرای موسیقی از نمایشگرها، نمایش داده می‌شد که برای این اجرا، تصاویر را به لحاظ دیداری بهتر کرده‌ام تا مخاطب بتواند درک بهتری از موسیقی داشته باشد.

وی درباره ساخت قطعه «برلین – تهران» و مقایسه آن با قطعه «برلین – کلکته» گفت: این قطعه هم ریتمی است و به همان اندازه موردتوجه قرار خواهد گرفت.

ون دیلن در بیان کرد: همیشه اولین باری وجود دارد و حالا حضور دوباره ما کمی عادی شده اما برای اینکه به نرمال برسیم خیلی زمان نیاز هست اما هر بار دو تیم خوب باهم همکاری داریم و تیم من از حضور در ایران بسیار خوشحال است.

کریستوفر ون دیلن همراه اعضای گروهش بعد از ملاقات و گپ و گفت با مهدی کاشی و مصطفی کبیری از مدیران برگزاری این کنسرت، فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) را به مقصد محل اقامت خود در تهران ترک کرد.

گفتنی است؛ کنسرت گروه موسیقی شیلر 13،14 و 15 اسفندماه سال جاری ساعت 21:30 به همت سایت خبری «ریتم نو» برگزار می‌شود و علاقه‌مندان برای تهیه بلیت می‌توانند به سامانه تیکت مراجعه نمایند.
برای دیدن سایز اصلی روی عکس ها کلیک کنید
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q