۱۴۰۳ ششم ارديبهشت - 07:17 ق.ظ

با تقدیم قطعه ای به روح مرتضی پاشایی؛بابک جهانبخش شب شگفت انگیزی برای مخاطبانش رقم زد

بابک جهانبخش شب شگفت انگیزی برای مخاطبانش رقم زد

نوای فارس : با فاصله ای کوتاه از اجرای قبلی، بابک جهانبخش در روز های یکم و دوم بهمن ماه 1393 اولین کنسرت زمستانه خود را در تهران برگزار کرد.

این کنسرت در سالن نمایشگاه بین المللی تهران و در چهار سانس برگزار شد .

 ابتدای این برنامه با قطعه «معجزه» همراه بود که در ادامه آهنگ هایی همچون  اکسیژن ، ای دل ، چشماتو باز کن ، دلتنگی، من و بارون ، تو چشمای منی ، نیز اجرا شدند.

بابک جهانبخش قطعه «من و بارون» را بعداز اجرای این قطعات به روح زنده یاد مرتضی پاشایی تقدیم کرد و از هوادارانش که در سالن حضور داشتند درخواست کرد که این آهنگ را به خوبی همراهی کنند که این اجرا با استقبال بی نظیری همراه بود و تمام سالن یک صدا آهنگ من و بارون را با خواننده مورد علاقه خودشان نیز همراهی می کردند .

در ادامه نیز وقفه کوتاهی اتفاق افتاد که پس از آن به ترتیب آهنگ های برف ، معجزه ، راز ،عاشقتر ، چی شده ،تو حواست نیست ، و این برنامه با قطعه «دوست دارم» به پایان رسید.

 این خواننده  درانتهای برنامه از تمامی طرفداران خود تشکر کرد و گفت : من و اعضای گروه تمام سعی خودمان را کردیم تا شما راضی باشید . ممنون از این همه محبت و انرزی که به ما میدهید از اینکه هستید ممنونم و خدارا شاکرم .

نوازندگان این اجرا را ﯾﺎﺷﺎﺭ ﺧﺴﺮﻭﯼ(ﺳﺎﮐﺴﯿﻔﻮﻥ)، ﺑﺎﺑﮏ ﺭﯾﺎﺣﯽ ﭘﻮﺭ‏(ﮔﯿﺘﺎﺭ ﺑﯿﺲ)، ﺭﺿﺎ ﺗﺎﺟﺒﺨﺶ(ﭘﯿﺎﻧﻮ ﻭ ﺭﻫﺒﺮ ارکستر)، اﻧﻮﺷﯿﺮﻭﺍﻥ ﺗﻘﻮﯼ‏(ﮐﯿﺒﻮﺭﺩ ﻭ ﻫﻤﺨﻮﺍﻥ)، اﯾﻠﯿﺎﺭ ﺧﺴﺮﻭﯼ(ﺩﺭﺍﻣﺰ)، ﻣﺴﻌﻮﺩ همايونی(گيتار اﻟﮑﺘﺮﯾﮏ)، ﺑﻬﻨﺎﻡ ﺣﮑﯿﻢ(ﺑﻮﺯﻭﮐﯽ ﻭ ﮔﯿﺘﺎﺭ ﺍﺳﭙﺎﻧﯿﺶ‏) ومهران ﻓﺮﺷﺒﺎﻑ(ﭘﺮﮐﺎﺷﻦ‏) و کسری خدیور(ویولن) تشکيل مي دادند.

از مهمانان این کنسرت می توان  فرهاد نجفی ، پیام هوشمند ، محمد معینی ، امیر میلاد نیکزاد ، امید حاجیلی ، محمدرضا فروتن و... را نیز نام برد .

گفتنی است این کنسرت به همت موسسه فرهنگی هنری «اکسیر نوین» به مدیریت «محمدرضا خانزاده» برگزار شد .

رسانه نوای فارس نهایت تشکر را از مدیر روابط عمومی این شرکت آقای پوریا مطلبی جهت همکاری در جمع آوری گزارش و عکاسی دارد.

در ادامه عکس های علی مجلسی از این کنسرت را ببینید :

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q