۱۴۰۳ ششم ارديبهشت - 07:33 ق.ظ

با اجرای قطعات قدیمی و جدید؛شهرام شکوهی میلاد نمایشگاه را یک صدا پر از «مدارا »کرد

شهرام شکوهی میلاد نمایشگاه را یک صدا پر از «مدارا »کرد

نوای فارس-نیلوفر مزارعه: شهرام شکوهی در شب سوم بهمن ماه با انبوهز از هواداران خود رویسن رفت و به اجرای قطعاتی خاطره انگیز پرداخت.

شهرام شکوهی؛ خواننده پرطرفدار موسیقی پاپ در میان انبوهی از مخاطبان خود در شب سوم بهمن ماه جاری در سالن مسلاد نمایشگاه روی سن رفت و به اجرای قطعاتی از آلبوم های پرطرفدار خود پرداخت.

در حالی این کنسرت برگزار شد که پیش از این در فضای مجازی خبری به اشتباه منتشر شده بود که کنسرت سوم بهمن ماه شکوهی در تهران لغو شده است.

شهرام شکوهی که به تازگی قطعه «داغ اون روز» را منتشر کرده، در این کنسرت قطعات گلچینی از از آثار قدیمی و جدید خود را اجراکرد. در این میان همچنین تک ترک هایی  که طی این مدت از وی منتشر شده نیز در این کنسرت اجرا شد.

این خواننده پیش از کنسرت اعلام کرده بود که  در این کنسرت قصد دارد قدری متفاوت تر با مخاطبان خود رو در رو شود.

وی در این کنسرت همچنان با نوازنده های قدیمی ارکستر خود همکاری کرد ولی سازهایی رانیز به این ارکستر اضافه کرد که در مجموع تغییر خوبی بود و با اتسقبال مواجه شد.. اما بدنه اصلی همان ارکستر قدیمی است.

این کنسرت که با شایعات بسیاری همراه بود در فروش بلیت نیز با حاشیه مواجه شد . چرا که ظاهرا تعدادی از فروشگاه های عرضه بلیت کنسرت های موسیقی به اشتباه این خبر را به متقاضیان بلیت اعلام کرده بودند که باعث ایجاد شایعاتی در محیط مجازی هم شده بود؛ از جمله اینکه شهرام شکوهی بیمار است و نمی تواند در این شب روی صحنه برود.

کنسرت شب سوم بهمن شهرام شکوهی که در سانس بود با همت شرکت فرهنگی-هنری اکسرنوین به مدیریت محدرضاخانزاده برگزار شد.نوای فارس از آقای پوریا مطلبی برای همکاری در تهیه عکس و گزارش از این کنسرت نهایت تشکر را دارد.

عکسهای نیلوفر مزارعه از نوای فارس را در زیر می بینید:

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q