۱۳۹۸ ششم اسفند - 02:37 ق.ظ

در شب ایرانی آمستردام ساز کیهان کلهر و آواز محمد معتمدی طنین انداز می شود

 ساز کیهان کلهر و آواز محمد معتمدی طنین انداز می شود

نوای فارس-سالن بزرگ موسیقی شهر آمستردام هلند، معروف به «موزیک خباو» جمعه دهم بهمن مصادف با سی ام ماه ژانویه شاهد اجرای دو کنسرت با هنر مندی کیهان کلهر و محمد معتمدی خواهد بود.

در این شب که شب موسیقی ایران نامگذاری شده ابتدا محمد معتمدی کنسرت قصیده را که تلفیقی از موسیقی ایرانی و موسیقی فلامنکوی اسپانیا می باشد با همکاری سینا جهان آبادی و حبیب مفتاح بوشهری و هنرمندانی از کشور اسپانیا به روی صحنه خواهد برد. محمد معتمدی که پیش از این کنسرت قصیده را در بسیاری از فستیوال های معتبر موسیقی به روی صحنه برده برای بار دوم به دعوت فستیوال فلامنکوی آمستردام به روی صحنه خواهد رفت که این اجرا از سوی برگزار کنندگان فستیوال "ملاقات موسیقی فلامنکو با موسیقی ایرانی" نامگذاری شده است.

و اما بخش دیگر شب  موسیقی ایرانی آمستردام به اجرای مشترک کیهان کلهر و هنر مند کشور ترکیه، اردال ارزنجان اختصاص خواهد داشت که این کنسرت نیز از سوی برگزار کنندگان فستیوال با عنوان "ملاقات شرق با شرق" نامگذاری شده است.

سالن موزیک خباو، مرکز اصلی اجرای موسیقی شهر آمستردام هلند می باشد و این برنامه به دعوت فستیوال دوسالانهء موسیقی آمستردام به اجرا در خواهد آمد.

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q