۱۴۰۳ ششم ارديبهشت - 08:24 ق.ظ

باری دیگر در میلاد نمایشگاه تهران؛سیروان خاطرات هوادارانش را زنده کرد

سیروان خاطرات هوادارانش را زنده کرد

نوای فارس : پس از چهار سانس اجرا، به دلیل استقبال بی نظیر هواداران سیروان خسروی این برنامه در روز های 7 بهمن ماه و همچنین 6 اسفند 1393 در چهار سانس دیگر تمدید شد .

سیروان خسروی که در چهار سانس توانسته بود با استقبال بی نظیری ار سوی مخاطبان خود مواجه شود، در تاریخ 7 بهمن ماه در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران مجددا میزبان آنها شد.

این برنامه در تهران سالن نمایشگاه بین الملی تهران مثل هميشه با كمي تاخير ولي پر انرژي  و البته با استقبال و همراهی باشکوهی همراه بود.

قبل از ورود سيروان و گروهش به روي سن، پشت صحنه  ٢ روز اول تصرير برداري كليپ خاطرات تو براي هواداران پخش شد.

اين برنامه با اجراي قطعه «خاطرات تو» همراه با پخش كليپ آن شروع شد. وجود LED هاي بزرگ در سالن اجراي سيروان و پخش كليپ را براي طرفداران جذاب تر كرده بود.

در ادامه قطعه هاي «عاشقتم» ، «تو خيال كردي بري» ، «نه نرو» ، «بارون پاييزي» ، «بيقرار» ، «دوست دارم زندگي رو» ، «دوست دارم» و ... اجرا شد.

در اواسط کنسرت، سیروان با هوادارنش صحبت کرد و گفت: «واقعا خوشحالم که در طول این سال ها کنار هم بودیم. خیلی از طرفداران که اینجا حضور دارند، هواداران جدیدی هستند که تازه با من و آثارم آشنا شدند، خیلی ها هم از قبل طرفدار من بودند. این دوستان، چه آنها که از قبل هواردارم هستند و چه آنها که جدیدا عضو این خانواده شدند، هیچ فرقی با هم ندارند و از اینکه شما را نزدیک می بینم، خوشحالم.»

سيروان بار ديگر هوادارانش را با پخش كليپي ديگر غافل گير كرد. هنگام اجراي قطعه «كجايي تو»كليپي از سيروان و گروهش پخش شد كه انرژي طرفدارها را چند برابر كرد.

اين برنامه با اجراي قطعه «ساعت ٩» با همراهي هواداران به پايان رسيد ولي به درخواست هواداران قطعه «خاطرات تو» بار ديگر اجرا شد.

در انتهای این برنامه سیروان خسروی از دوست دارانش تشکر و قدر دانی کرد.

این کنسرت  به دلیل  اینکه در فاصله زمانی خیلی کم موفق به فروش تمامی بلیت هایش شد، مجددا تمدید شد و قرار است در روز6 اسفندماه برگزار شود.

یاشا حکیمی ( نوازنده کیبورد) ، مجید پروریان (نوازنده گیتار بیس) ، نریمان نعیمی( نوازنده ساکسیفون) ، علی طاهایی( نوازنده درامز) ،علیرضا ثنایی و امیر دانایی( نوازنده گیتار الکتریک) نوازندهايي بودند که گروه سیروان را در این اجرا تشکیل داده بودند.

لازم به ذکر است که این کنسرت که به تهیه کنندگی آوای فروهر به مدیریت برادران حاتم پور برگزار شد برای 7 بهمن در دو سانس تمدید شده است .

نوای فارس از  روابط عمومي  آواي فروهر، آقاي ميلاد حسيني جهت همكاري صمیمانه  جهت  تهيه عكس و گزارش نهایت تشکر و سپاس را دارد.

در ادامه  گزارش تصویری نوای فارس با عكس هایی از علي مجلسي   را ببينيد:

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q