۱۴۰۳ ششم ارديبهشت - 08:37 ق.ظ

درسومین شب از جشنواره موسیقی فجر؛سیروان خوش درخشید

سیروان خوش درخشید

نوای فارس-مازیار رضایی: سیروان خسروی با استقبال فراوانی از سوی مخاطبان خود روی سن برج میلاد تهران رفت و به اجرای برنامه پرداخت.

درسومین شب از بخش موسیقی پاپ سی‌امین دوره جشنواره موسیقی فجر سیروان خسروی وی سن برج میلاد رفت تا باری دیگر مخاطبان، هواداران و علاقه مندان خود را شگفت زده کند.

این خواننده قطعه قدیمی اما معروف خود با عنوان «توخیال کردی بری» را به عنوان سرکنسرتی خود برای حضار اجرا کرد که از همان ابتدا سالن منفجر شد و بلافاصله «عاشقتم»  را اجرا کرد اما نورپردازی بد سالن او را عصبانی کرد. به همین دلیل رو به نور‌پرداز گفت: اگر حواستان باشد که چه کسی می‌نوازد خوب است، وقتی گیتاریست می‌نوازد چرا نور را روی نوازنده کی‌بورد زوم کرده‌اید؟

سپس قطعاتی همچون عاشقتم، دوست دارم، آره، کجایی تو، خاطرات تو، دوست دارم زندگی رو، نه نرو، به همین زودی، ساعت ۹ را به اجرا در آورد که با استقبال بسیاری مواجه شد.

در این کنسرت که سیروان خسروی مادرش را به عنوان میهمان ویژه با خود همراه کرده بود ،امیر دانایی (گیتار الکتریک)، علیرضا ثنایی (گیتار الکتریک و آکوستیک)، مجید پروریان (گیتار باس)، یاشا حکمی (کی بورد)، علی طاهایی (درامز ۱)، عرفان امامی (درام ۲)، نریمان ناعمی (ساکسیفون) وی را به عنوان اعضای ارکستر همراهی می کردند.

سیروان رو به مخاطبان خود در میانه اجرا تاکید کرد: از زمان انتشار آلبوم اولم چیزی نزدیک به ۱۲ سال زمان گذشته و در این مدت توانستم اعتماد شما را بدست آورده و به این جایگاه برسم، آن زمان خیلی‌ها مرا از کار و سبکی که داشتم منع می‌کردند و اعتقاد داشتند که زمان کرشمه ویولن و آهنگ‌های شاد کار تو به چشم نمی‌آید، من تمام این موفقیت را مدیون شما هستم و امیدوارم که این حمایت ادامه پیدا کند.

حواشی :

سیروان پیش از اجرای هر قطعه از هوادارانش نظرخواهی کرده و بعد با توافق آن‌ها قطعه را اجرا می‌کرد

زمان بین دو کنسرت ویدئو «خاطرات تو» پخش شد.

در اواسط برنامه سیروان با هوادارانش عکس سلفی گرفت و روی صفحه اجتماعی خود قرار دارد.

یک دقیقه وقت اضافه به سروان داده شد تا فرصتی باشد که قطعه «دوست دارم زندگی رو» با تکنوازی گیتار اجرا کند.

احسان خواجه امیری بعد از اجرای سیروان برنامه داشت و تاخیر به وجود آمده در این کنسرت باعث شد تا سیروان  با زبان طنز از احسان درخواست کند تا یک آهنگ کمتر اجرا کند تا وقت برای اجرای بیشتر داشته باشد.

همراه هر قطعه موزیک ویدئوی آن هم از نمایشگرهای داخل سالن پخش می‌شد

منبع : اختصاصی نوای فارس
برای دیدن سایز اصلی روی عکس ها کلیک کنید
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q