۱۴۰۳ سي خرداد - 01:14 ب.ظ

در سومین شب جشنواره موسیقی فجر؛احسان خواجه امیری میلاد را پر از احساس آرامش کرد

احسان خواجه امیری میلاد را پر از احساس آرامش کرد

نوای فارس-مازیار رضایی: احسان خواجه امیری در دومین سانس از سومین شب برگزاری جشنواره موسیقی فجر، میزبان هواداران خود در برج میلاد شد.

احسان خواجه امیری با اجرای قطعاتی از آلبوم جدید خود با عنوان «احساس آرامش» توانست در سومین شب از جشنواره موسیقی فجر، پس از سیروان خسروی گیشه را فتح کند.

اولین قطعه ای که توسط این خواننده و ارکستر حاضرش اجرا شد«احساس آرامش» بود و پس از آن احسان رو به مخاطبان اظهار داشت: خیلی خوشحالم که امروز اینجا به بهانه جشنواره موسیقی فجر با شما هستم و تمام انرژی‌ام را ذخیره کردم تا اینجا با شما تخلیه کنم پس بدانید که این بی‌حالی و همراهی نکردن حقم نیست!

پس از آن  قطعه «حقم نیست» را اجرا کرد که در این قطعه بیشتر مورد تشویق حضار قرار گرفت. سپس احسان رو به مردم گفت: تمام این قطعات که می‌شنوید با زحمت و تنظیم خوب هومن نامداری شکل گرفته، وقتی که او با من در اجرایی باشد دیگر خیالم راحت است و می‌دانم که یک موزیسین دانا با من همراه است گرچه باز هم باید خدا به دادمان برسد و این هم بهانه برای اجرای قطعه« به دادم برس» شد.

بعد ازآن بود که خواجه امیری از عدم همراهی مردم گله کرد وگفت: خواهش می‌کنم من را محروم از صدایتان نکنید و با من بخوانید.برای اینکه فضای غمگین عوض شود یک قطعه شاد اجرا می‌کنیم شاید که حال شما هم عوض شود.

قطعه «بذار همه بدونن» رابرای این منظور اجرا کرد تا فضا عوض شود. سپس دوباره لب به سخن باز کرد و گفت: نبض ارکستر امشب در دستان یک نفر است که آن یک نفر هومن غفاری است، یک چیز را بدانید اکثر کسانی که امروز در ارکسترهای مشهور مشغول فعالیت هستند روزی شاگرد غفاری بودند.

پس از آن قطعه «نابرده رنج» را اجرا کرد. ، کجایی، پاییز، دریا، لحظه‌ها، تاوان، پرنده، هراس، تموم قلب من، عشق دوم، گذشته‌ها، دارم میام پیشت  دیگر قطعات اجرایی در این کنسرت بودند.

هومن نامداری، هومن غفاری، سیامک کریم‌پور، کامیار ماندگاریان، همایون نصیری، مهرداد کاظمی، فرشید اطهمی، مهرداد هزارخانی و احسان نی زن اعضای ارکستر این خواننده را تشکیل می‌دادند.

منبع : اختصاصی نوای فارس
برای دیدن سایز اصلی روی عکس ها کلیک کنید
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q