۱۴۰۳ بيست و نهم تير - 09:34 ب.ظ

کنسرت یک گروه ترکیه‌ای در تهران

کنسرت یک گروه ترکیه‌ای در تهران
نوای فارس: گروه موسیقی "تکسیم" که یک گروه موسیقی بی‌کلام در ترکیه است، 18 دی در برج میلاد روی صحنه می‌رود. این گروه موسیقی استانبولی در حالی در تهران به اجرای برنامه می‌پردازد که تاکنون سه آلبوم در کشور ترکیه منتشر کرده است. اعضای گروه، هوسنو شان‌اندریجی (کلارینت)، آیتاچ دوغان (ساز قانون) و اسماعیل تونچبیلک (باغلاما) هستند.

محمود شبیری از تهیه‌کنندگان این کنسرت درباره این برنامه گفت: حضور آرتیست‌های بین‌المللی معمولا بر اساس عیار هنری آن‌ها در ایران اتفاق می‌افتد. گروه "تکسیم" کنسرت‌های فراوانی را در سال‌های گذشته روی صحنه برده است و انتشار تصاویر این کنسرت‌ها در ایران باعث شده است این گروه طرفداران زیادی داشته باشد.

نام گروه "تکسیم"، از مشهورترین میدان شهر استانبول گرفته شده و آن‌ها در سال 2007 اولین آلبوم‌شان را با الهام از فضای این شهر منتشر کردند.

این گروه تا به حال سه آلبوم منتشر کرده‌ است: "تکسیم تریو " در سال 2007، "تکسیم تریوی ۲" در سال 2013 و "آهی" در سال 2016.

موسسه رنگین کمان هنر جوان به تهیه‌کنندگی محمود شبیری و سپهر صاحبی برگزارکنندگان این کنسرت هستند و بلیت‌فروشی آن در سایت "tik8" آغاز شده است.
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q