۱۴۰۳ سوم مرداد - 02:51 ق.ظ

کاکوبند با آلبوم جدید می‌آید

کاکوبند با آلبوم جدید می‌آید
نوای فارس: دومین آلبوم رسمی «کاکوبند» پس از دو سال غیبت این گروه، در اولین روزهای بهمن ماه امسال روانه بازار موسیقی کشور خواهد شد.

پس از انتشار آلبوم «دعوت» در سال ۹۴ و برگزاری کنسرت‌های متعدد از سوی «کاکوبند» در سراسر کشور دومین آلبوم رسمی این گروه با اخذ مجوزهای لازم آماده انتشار در بازار موسیقی شده است.

دومین آلبوم رسمی «کاکوبند» در حالی اوایل بهمن ماه امسال روانه بازار موسیقی کشور خواهد شد که این اثر به لحاظ فرم و محتوا، ادامه‌ای به‌روز شده از موسیقی و سبک و سیاق این گروه است و در تلاش است فارغ از هرگونه محدودیت زبانی و کلامی، با زبان موسیقی با مخاطبانش سخن بگوید و این مسیر باعث شده هرگونه مرزبندی جغرافیایی برای «کاکوبند» بی معنا باشد.

نیما صرافی مهر بار اصلی تولید دومین آلبوم رسمی «کاکوبند» را به دوش داشته و در این مسیر امیرعلیزاده و پویا صرافی مهر نیز نقش زیادی در ارائه این اثر داشته‌اند و بیش از سه سال برای تولید این آلبوم وقت و انرژی صرف شده است.

اعضای این گروه حدود دو سال است که بسیاری از تورهای کنسرت خود را در داخل و خارج از کشور به حالت تعلیق درآورده و به نظر میرسد تهیه و تولید آلبوم دوم بزرگترین دلیل این غیبت بلند مدت «کاکوبند» است.

کاکوبند تجربه ای مبتنی بر مقدم بودن لحن بر کلام است و از همان آثار نخست برای تولید یک اثر در ژانر موسیقی جهانی تشکیل شد. قطعات موسیقی ساخته شده توسط این گروه و آواهای روی این قطعات به ظاهر فاقد معنا و مفهوم مشخصی هستند و زبان در آن محدودیتی ندارد.

«کاکو بند» می‌گوید: «خداوند احساسی‌ را به ما موهبت کرده که می‌خواهیم این احساس را با شنوندگان خود سهیم شویم.»
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q