۱۴۰۳ بيست و نهم تير - 09:29 ب.ظ

سپیده خداوردی آلبوم منتشر می‌کند

سپیده خداوردی آلبوم منتشر می‌کند
نوای فارس: کتاب اشعار سپیده خداوردی به زودی توسط انتشارات "نگاه"منتشر خواهد شد.

این کتاب به نام "قاصدک سپید"مجموعه اشعار این هنرمند موسیقی، سینما و تلویزیون است که برای اولین‌بار 18 مهر در نمایشگاه بین‌المللی فرانکفورت رونمایی شد. قاصدک سپید شامل 89 شعر در قالب وزن آزاد، حاصل تجربیات و احساسات زندگی سپیده خداوردی از نوجوانی تا امروز است که در اختیار علاقه‌مندان شعر قرار می‌گیرد. سپیده خداوردی در مجموعه اشعارش که به زودی در بازار توزیع می‌شود، همزادپنداری با یک قاصدک سپید داشته است که این موضوع اولین نکته برای آشنایی خواننده با دنیای شاعر است.

از سوی دیگر آلبوم این اثر هم با حضور چند نوازنده سرشناس موسیقی ایران مراحل تولید خود را به پایان رسانده است. سپیده خداوردی در این آلبوم خوانش متفاوتی از سروده‌های خود داشته و قرار است تا پایان سال هم این اثر در بازار توزیع شود.

سپیده خداوردی طی حدود دو دهه اخیر سابقه ایفای نقش در سریال‌هایی نظیر از یاد رفته، محکومین، آوای باران، عصر پاییزی و پروانه و... در چندین فیلم‌سینمایی و تله فیلم هم حضور داشته است. دو سریال به نام‌های "مرگ خاموش"و "عروس تاریکی"با بازی سپیده خداوردی هم در نوبت پخش تلویزیون قرار دارد. اما این هنرمند تحصیلکرده هنرستان موسیقی هم هست و کنترباس و تار سازهای تخصصی او است. سپیده خداوردی سابقه نوازندگی در تور کنسرت‌های استاد محمدرضا شجریان در کشورهای مختلف، عضویت در ارکستر البرز به رهبری استاد لوریس چکناواریان و استاد مجید انتظامی، نوازندگی در ارکستر ملی به رهبری استاد فرهاد فخرالدینی، عضویت در ارکستر ملل به خوانندگی سالار عقیلی و همکاری با ارکستر رودکی به خوانندگی عبدالحسین مختاباد و... را در کارنامه دارد. همچنین امسال مجموعه شعرخوانی "سپیدار"که اجرای سروده‌های "هوشنگ ابتهاج"با موسیقی "مجید درخشانی"بود با صدای سپیده خداوردی منتشر شد.

طی روزهای آینده جزئیات بیشتری از کتاب "قاصدک سپید"منتشر خواهد شد.
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q