۱۴۰۲ ششم مهر - 12:55 ق.ظ

جوایز بریت 2019 اهدا شد/ موفقیت یک گروه راک و تقدیر از پینک

جوایز بریت 2019 اهدا شد/ موفقیت یک گروه راک و تقدیر از پینک
نوای فارس-سجاد مالمیر: مراسم سی و نهمین دوره جوایز موسیقی بریتانیا (بریت) با حضور موزیسین‌های بریتانیایی و غیر بریتانیایی در او2 آرنا لندن برگزار شد.

این مراسم با پرفورمنس هیو جکمن، ستاره سینما و تئاتر آغاز شد و در ادامه چهره‌های سرشناس دیگری همچون پینک، دوا لیپا، کالوین هریس، دن اسمیت، اچ.ای.آر، گروه "دِ 1975"، سم امیت و جورجا اسمیت به اجرا پرداختند.

پینک، خواننده مشهور آمریکایی از مهمانان ویژه این برنامه بود که برای دریافت جایزه آیکون بریت به لندن دعوت شده بود. او به اولین هنرمند غیر بریتانیایی تبدیل شد که جایزه افتخاری بریت را کسب می‌کند. پیش از این هنرمندان و گروه‌های برجسته‌ای همچون کویین، دیوید بویی، التون جان و اسپایس گرل جایزه آیکون بریت را دریافت کرده بودند.

اما در بخش اهدای جوایز بریت 2019، جایزه بهترین آلبوم سال را گروه راک "دِ 1975" برای آلبوم "یک جستجوی مختصر درباره رابطه‌های مجازی" دریافت کرد. جایزه بهترین تک آهنگ سال نیز به قطعه مشترک "یک بوس" از دوا لیپا و کالوین هریس رسید.

جایزه بریت بهترین موزیک ویدئوی سال را قطعه "زنی شبیه من" اثر مشترک گروه دخترانه "لیتل میکس" با نیکی میناژ کسب کرد. دو جایزه بهترین هنرمند مرد و بهترین هنرمند زن بریتانیایی سال نیز به ترتیب به جرج ازرا 25و جرجا اسمیت 21 ساله رسید.

جایزه بهترین هنرمند مرد بین‌المللی به دریک، خواننده مشهور کانادایی رسید. او در این بخش رقبای سرشناسی مانند امینم، تراویس اسکات و شان مندز را کنار زد. برای جایزه بهترین هنرمند زن بین‌المللی نیز خوانندگان سرشناسی همچون کاردی بی، آریانا گرانده و کامیلا کابیو نامزد بودند که این جایزه به آریانا گرانده رسید.
همچنین جایزه بهترین گروه بریتانیایی را گروه "دِ 1975" و جایزه بهترین گروه بین‌المللی را نیز گروه "کارترز" از آمریکا دریافت کردند.

جایزه منتخب منتقدین هم به سم فندر، خواننده و ترانه‌نویس 22 ساله اهل نورث شیلدز رسید. 
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q