۱۴۰۳ چهارم ارديبهشت - 01:10 ق.ظ

«کشتن مایکل جکسون» روی آنتن می‌رود

«کشتن مایکل جکسون» روی آنتن می‌رود
نوای فارس: شبکه تلویزیونی دیسکاوری حق پخش فیلم مستند "کشتن مایکل جکسون" را برای پخش در کانال‌های بین‌المللی خود از جمله انگلستان و آلمان خرید. این مستند یک ساعته وضعیت و شرایط مربوط به مرگ خواننده مشهور پاپ را دنبال می‌کند.

به گزارش نوای فارس به نقل از آی سینما، این مستند همچنین قرار است در دیسکاوری ایتالیا و شمال اروپا هم روی آنتن برود. "کشتن مایکل جکسون" در حالی قرار است پخش شود که در ماه مارس طرفداران این خواننده کمپینی علیه مستند "ترک کردن نورلند" به راه انداختند و مقابل ساختمان کانال ۴ انگلیس راهپیمایی کردند تا مانع از پخش آن مستند شوند که موارد اتهامی آزار جنسی جکسون را به تصویر کشیده بود.

در "کشتن مایکل جکسون" سه کارآگاه آمریکایی که تحقیق درباره دلایل مرگ خواننده مشهور در سال ۲۰۰۹ را دنبال می‌کردند، درباره این پرونده جنجالی مقابل دوربین رفته‌اند. همچنین دکتر کنراد موری که به خاطر قتل غیرعمد این خواننده زندانی شد در این مستند حضور دارد.

این مستند جدید را کمپانی انگلیسی زیگ زاگ تولید کرده و تهیه کنندگان می‌گویند ده سال بعد از مرگ مایکل جکسون، سه کارآگاه پلیس صفحات پرونده مرگ او را بار دیگر گشوده و بررسی کرده‌اند.
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q