۱۴۰۳ ششم ارديبهشت - 09:05 ق.ظ

با اجرای قطعاتی معروف و محبوب؛گروه سون درکیش کنسرت داد

گروه سون درکیش کنسرت داد

نوای فارس-مازیار رضایی: گروه موسیقی  پرطرفدار سون درتالار شهر جزیره کیش به روی صحنه رفت.

گروه سون بلافاصله پس از کنسرت خیریه آسمان ، به کیش سفر کرد و درتالار شهر این جزیره به دیدار مخاطبان خود رفت.

این کنسرت که در میان انبوهی از مخاطبان و با طیف وسیعی از مردم که سالن را در نیمه شب ششم اسفند 93 پر کرده بودند، برگزار شد.

در ابتدای کنسرت، این گروه به اجرای قطعه پرمخاطب «من بی تو می میرم» پرداختند که با استقبال پرشوری مواجه شد. سپس «خواهشم بی تاثیر» اجرا شد و بلافاصله پس از آن قطعه ادعا که از قطعات 6و8 اما جدید این گروه است برای حضار به اجرا در آمد. باوجودی که این قطعه به تازگی منتشر شده است، توانست توجه بسیاری را به خود جلب کند و همه آن را با هم زمزمه کنند.

در طول کنسرت، مانند تمامی کنسرتهای گروه، اعضای سون با مردم ارتباط کلامی تنگاتنگی داشتند و از آنها برای حضور پررنگشان در کنسرت خود و پرکردن سالن تشکر و قدردانی کردند.

این گروه در ادامه برنامه خود، «نرو، خواهش می کنم» را خواند و بازهم مردمی که این قطعه را بارها و بارها شنیده بودند آنها را همراهی و قطعه اشان را زمزمه می کردند.

«قطعه باور» دیگر قطعه ای بود که در این شب از کنسرت کیش سون برگزار شد و پس از آن «باور» به اجرا در آمد. پس از آن نیز آهنگ «یه راهی پیش روم بذار» اجرا شد که بلافاصله بعداز اجرای آن آرش و امیر قنادی با همراه کیارش پوزشی به میان جمعیت ذوق زده رفتند و با قراردادن سه صندلی  جلوی صحنه، کنار آنها نشستند و دو قطعه «بوی عیدی» و «اعتراف» را خواندند.

«همش به تو فکر می کنم» از همان ابتدا که شروع شد مردم را هیجان زده کرد و یکدم با خوانندگان با صدای بلند می خواندند! گروه سون با استقبالی که از سمت مردم شد، به وجد آمد و اجرای قطعه «زمانه» را در اولویت قرار داد و بعد «دوستت دارم» بود که سالن را منفجر کرد.

«سون» که پیش از اجرای کیش، دوشب در بندرعباس روی سن رفته بود،  تمام تلاش خود را کرد تا در این شب هواداران خود را به وجد بیاورد. نورپردازی و صدابرداری از کنسرت به گونه ای بود که نشان می داد عوامل اجرایی سالن تلاش خود را برای هرچه بهتر برگزار شدن کنسرت کرده اند.

نوازندگان گروه سون در کنسرت کیش را بهروز علیاری(کیبورد)، سعیدحسن زاده(بیس)، پیمان لطیفی(درام)، احمدحضرتی(بوزوکی) ،هادی جداری(ساکسیوفن)،پژمان فرهمند(پرکاشن)،حمیدنصرالهی(پرکاشن)،محدرضوانی زاده(گیتار) و محمدزمانیها(کیبورد) تشکیل می دادند.

در ادامه عکس هایی از نگاه لنز هادی غضنفری را از این کنسرت مشاهده می کنید:

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q