۱۴۰۰ چهارم آبان - 05:53 ق.ظ

درگفت و گو با نوای فارس عنوان شد: بابک زرین و سالار عقیلی آلبوم مشترک می دهند

بابک زرین و سالار عقیلی آلبوم مشترک می دهند

نوای فارس-محمدعبدالهی: بابک زرین گفت: آلبومی در همکاری من و بابک زرین در دست انتشار است که به زودی روانه بازار موسیقی کشور می شود.

بابک زرین؛آهنگساز پاپ موسیقی کشورمان در گفت و گو با نوای فارس از همکاری خود با سالارعقیلی خبر داد و در این باره گفت: این همکاری به دنبال همکاری  ما دونفر در پروژه های مختلف و درقالب تیتراژها شکل گرفته است. قرار است در این آلبوم مشترک به آهنگسازی من یک سری از قطعات از پیش ساخته شده امان که تاکنون در پروژه های مختلف اجرا شده است را منتشر کنیم وهمچنین چندقطعه جدید نیز در دست ساخت است که همراه با این قطعات در قالب آلبوم جدید منتشر خواهد شد. ترانه های این آلبوم توسط افشین یدالهی و عبدالجبار کاکایی سروده شده است

وی افزود: علاوه بر این همکاری، ساخت موسیقی مجموعه تلویزیونی «معمای شاه» را در دست انجام دارم وحدود 10 ماه است که وقت خود را صرف این پروژه کرده ام. البته مراحل ساخت این مجموعه طی 4سال است که در دست انجام است ولی من 10 ماه است که با عوامل آن همکاری خود را آغاز کرده ام.

زرین تاکید کرد: تیتراژ آغازی و پایانی این مجموعه تلویزیونی را ساخته و آماده کرده ام ،فقط موسیقی متن آن در دست ساخت است که به مرور پیش می رود.

این آهنگساز و تنظیم کننده همچنین از فعالیت های دیگر خود خبر داد و در این باره اظهار داشت: آلبومی نیز در همکاری با رضا رضایی که صدایی جدید است را در دست ساخت دارم. همین طور با خواننده ای پاپ به نام احمد فهیمی همکاری کرده ام که ماحصل این همکاری در قالب یک آلبوم پاپ منتشر می شود. آلبوم محمدرضا فروتن نیز مراحل پایانی ویدیو را طی می کند.

گفتنی است وی که علاوه بر آهنگسازی این روزها بچه داری نیز می کندقطعه «بی تا» با صدا، آهنگ و تنظیم خود و در تقدیم به دخترش  رابه زودی منتشر می کند.

منبع : موسیقی فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q