۱۴۰۳ سي خرداد - 01:13 ب.ظ

سعیدشهروز در گفت و گو با نوای فارس:به آلبوم فکر نمی کنم

به آلبوم فکر نمی کنم

نوای فارس-محمدعبدالهی: پاپ خوان پیشکسوت کشورمان نسبت به بازار موسیقی کنونی ابراز گله کرد و گفت: متاسفانه این روزها دیگر تمایلی به انتشار آثار موسیقی در قالب آلبوم نیست و همه سعی می کنند کارهای خود را از طریق دیگری به دست مخاطبان خود برسانند.

سعیدشهروز با اعلام این مطلب به نوای فارس گفت: مطمئنا هر خواننده ای مثل من دوست دارد آلبومی رسمی در بازار موسیقی منتشر کند اما مساله اینجاست که این آلبوم اصلا برای ما دیگر سود مالی نخواهد داشت. چرا که دیگر کسی آلبوم اورجینال تهیه نمی کند. در حال حاضر من به عنوان یک خواننده پاپ که سابقه آلبومهای پرفروش را دارم،آلبومی در دست تولید دارم که آماده انتشار است اما مانند دیگر همکارانم ترجیحمان این است که آلبوم خود را به صورت تک قطعه و با دست خودمان در ابنترنت بگذاریم.

وی تاکید کرد: درحالی این روزها اینگونه است که پیش از این، و در سالهای کمی دورتر، آلبوم برای خودش عزت داشت و هر کسی که آلبوم منتشر می کرد مورد احترام بود و از نظرمالی نیزتامین می شد. برای ما بهتر این است که خودمان با دست خودمان کارهایمان را در اینترنت پخش کنیم . اینطوری ارزش بیشتری خواهد داشت چرا که نه تهیه کننده را بدبخت می کنیم و نه اینکه مدام گلایه های آنهارا  مبنی بر به فروش نرفتن آلبومهایمان می شنویم. ضمن اینکه دله دزدی هم نمی شود.

خواننده غزلک افزود: این روزها آلبوم بیش از هر چیزی جنبه ویترین و نمایشی دارد. چون بیشترین درآمد خواننده ها امروزه از طریق کنسرت به دست می آید. بنابراین چرا تهیه کننده را اذیت کنیم وهمین طور چرا با گلایه های او مواجه شویم که بگوید کم فروختی و نتوانستی بازار را بگیری و ...

شهروز درپایان گفت: بهترین کارهمین است که گفتم چون دیگر مردم اعتقادی به این ندارند که آلبوم بخرند و هنرمند را ساپورت کنند. این درحالی است که ما همواره سعی امان بر این بوده تا مردم را ساپورت کنیم وهوایشان را داشته باشیم. بنابراین عجیب نیست اگر این روزها شاهد انتشار کمتر آلبومها هستیم و کارها بیشتر به صورت تک قطعه پخش می شوند. من نیز همین کار را خواهم کرد.

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q