۱۴۰۳ ششم ارديبهشت - 10:20 ق.ظ

سعیدشهروز در گفت و گو با نوای فارس:علیرغم تمام بی مهری هادرصدد انتشار آلبوم جدید هستم

علیرغم تمام بی مهری هادرصدد انتشار آلبوم جدید هستم

نوای فارس-محمدعبدالهی: خواننده پیشکسوت کشورمان از تولید جیدترین اهنگهای خود در قالب یک آلبوم مجاز خبر داد و در این باره گفت: این آلبوم از مدتها پیش ساخت خود را آغاز کرده و قرار است در اولین فرصت منتشر و روانه بازار موسیقی کشور شود.

سعید شهروز با اعلام این خبر به نوای فارس گفت: این آلبوم که هنوز برای آن عنوان مشخصی درنظر گرفته نشده است، شامل هشت قطعه موسیقی است که ساخت بعضی از آنها به پایان رسیده و مابقی در دست ساخت هستند.

وی در ادامه با اشاره به بازار کساد موسیقی در ایران عنوان کرد: متاسفانه دیده می شود که بازار موسیقی اصلا اعتبار ندارد و از این حرفه نمی توان به لحاظ مالی سود کرد. در واقع اگر ما کارهای خودمان را با دست خودمان در اینترنت می گذاریم و اجازه دانلود به مردم می دهیم، بسیار ارزشمندتر از این است که کاری را با صرف هزینه بسیار به شکل رسمی به بازار می فرستیم و مردم آن را بی اجازه دانلود می کنند. به این ترتیب نه تهیه کننده بدبخت می شود و نه ما مجبوریم به کسی پاسخ بدهیم که چرا این آلبوم از فروش بالایی برخوردار نبوده است و چرا کسی از آن استقبال نکرده است و نمی کند؟

خواننده «خورشیدخانم» در ادامه گفت: متاسفانه در این عرصه دله دزدی بسیار شده است و آلبوم فقط برای ویترین پرکردن خوب است چون بیشتر درآمدزایی از راه برگزاری کنسرت است . پس چرا باید تهیه کننده را اذیت کرد و کاری بیهوده و عبث انجام داد؟ مردم که اعتقادی به حمایت کردن هنرمند محبوب خود ندارند و اعتقادی به این موضوع ندارند اما ما سعی می کنیم هوای آنها را داشته باشیم.

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q