۱۴۰۳ دوم ارديبهشت - 11:49 ب.ظ

برای اولین بار اتفاق افتادفرزاد فرزین به آمل، «شوک» داد

فرزاد فرزین به آمل، «شوک» داد

نوای فارس – مجید احمدی‌نیا: بیستم اردیبهشت، سالن اریکه آریائی آمل، در دو سانس پذیرای هواداران فرزاد فرزین بود.

متاسفانه دقایقی پیش از شروع کنسرت متوجه شدیم سانس اول به دلایل نامعلومی، لغو شده است! و پس از انتظار سه‌ساعته برای آغاز سانس دوم، تأخیر 45 دقیقه‌ای را نیز سپری کردیم و بالاخره گروه شوک به روی صحنه آمد.

پس از تشویق تماشاگران، فرزاد فرزین برای اجرای قطعه‌ی «بیا بیا» از آلبوم «شلّیک» وارد شد و پس از چند جمله‌ای سلام و احوالپرسی با هواداران، «کی میتونه؟» و «میدونم» نیز اجرا شدند.

در ادامه «من و تو» از آلبوم «شخصی» اجرا شد که پس از آن فرزاد فرزین خبر از انتشار آلبوم «شیش» داد و از هوادارانش خواست تا در اجرای قطعه‌ای که یک سال و نیم پیش ساخته و دوستش دارد، با او همصدا شوند، «نگرانتم» و پس از آن «عاشقم باش» در میان تشویق‌ها و استقبال مردم اجرا شدند.

فرزاد فرزین در مورد عاشقم باش توضیح داد و گفت فضای این قطعه با فضای کلی آلبوم 6 متفاوت است و سپس از یکی از قطعات خاطره‌انگیز آلبوم «شانس» گفت : زمانی که این قطعه ساخته می‌شد قرار نبود خودم اجرایش کنم اما دست سرنوشت باعث شد بخوانم‌اش و خیلی خوشحالم که روی این استیج، این اثر را اجرا می‌کنم و می‌دانم خیلی از شماها با این قطعه خاطره دارید.

پس از «دونه دونه»، آخرین قطعه پیش از آنتراکت، «دوریت» از آلبوم شلّیک بود که با همخوانی مردم اجرا شد و سپس، گروه شوک، در آنتراکت، قطعه‌ای شامل سولوی ساکسفون، دوئیت ویولون و گیتارالکتریک، سولوی گیتار باس، درامز، پرکاشن و گیتار الکتریک اجرا کرد که بسیار مورد توجه و استقبال تماشاگران قرار گرفت و بعد از این قطعه، فرزاد فرزین در میان تشویق هوادرانش برای اجرای قطعات «شانس» و «شورشی» به صورت ری‌میکس به روی صحنه آمد.
سپس «برگرد» با همخوانی تماشاگران اجرا شد و قطعات بعدی «ای وای» و «هدفون» از آلبوم شخصی بودند.
فرزاد فرزین دوباره رو به آهنگ‌های قدیمی‌ترش کرد و در زمان اجرای «بچه» و همخوانی و همراهی مردم، با هوادارانش سلفی گرفت و سپس خبر از اجرای آهنگی داد که در همه‌ی کنسرت‌هایش اجرا می‌کند و بسیار مورد استقبال مردم قرار می‌گیرد، «احساس من» از آلبوم شانس، اجرا شد، قطعه‌ای که فرزاد فرزین در موردش گفت: خیلی خوشحالم که این قطعه را ساختم و خواندم.
در ادامه قرعه‌ به نام یکی از مشهورترین قطعات فرزاد فرزین افتاد و «ماه عسل» با همراهی و همخوانی مردم و تشویق‌های ممتد و پیاپی‌شان اجرا شد و پس از آن هم با اجرای «با تو»، کنسرت به پایان رسید و شبی خاطره‌انگیز برای هواداران فرزاد فرزین به پایان رسید.

این کنسرت یکی از بهترین کنسرت‌هائی شد که در بهار 94 در مازندران برگزار شد.

انرژی مثبت و توانائی فرزاد فرزین و گروه شوک در اجرا، کنسرتی کم‌نظیر را نسبت به سایر هم‌رده‌ای‌ها در عرصه‌ی پاپ رقم زد.

اعضای گروه شوک در این کنسرت: امیرمیلاد نیکزاد، (کیبورد و پیانو)، احمد امین‌پور (پرکاشن)، سهراب رمضان‌زاده (درامز)، تایماز اطاعتی (ویولون)، یاشار خسروی (ساکسفون)، امیل عباسی‌مهر (گیتارباس)، مهرداد معافی (گیتار الکتریک و اسپانیش)، مهران خلیلی (گیتار الکتریک، تنظیم‌کننده و کنسرت‌مایستر) بودند.

علیرضا کبریائی، مدیر فنی فرزاد فرزین، مسئولیت نور و صدای کنسرت را به عهده داشت که توانست بسیار خوب عمل کند.

تهیه‌کنندگان این کنسرت، سهیل و پوریا خاکپور بودند و شرکت آوای مها، موسسه فرهنگی هنری آوای حنانه، نمایندگی رحمانی، پرشیاخودرو، نیز بعنوان حامیان و همراهان این برنامه حضور داشتند.

حاشیه:
+ لغو اجرای سانس اول، به دلایل نامعلوم، اصلی‌ترین بی‌نظمی این کنسرت به شمار می‌آمد.
+ تأخیر نیم‌ساعته در کنسرت‌ها، عادی شده است که بخشی از تقصیر به برگزارکنندگان و بخشی هم به مردم بازمی‌گردد، اما تأخیر بیش از نیم ساعت، پذیرفتنی نبود.
+ عدم اختصاص جایگاه ویژه خبرنگاران در سالن اریکه آریائی، یکی دیگر از بی‌نظمی‌های موجود بود و در ادامه، برخورد نامناسب برخی از اعضای تیم انتظامات، به سختی شرایط می‌افزود.
+ نورپردازی و صدابرداری و سالن، نسبت به سایر کنسرت‌هائی که در استان مازندران برگزار شد، در سطح بسیار عالی و غیرقابل‌مقایسه‌ای قرار داشت.
+ عدم حضور چشمگیر نیروهای امنیتی و انتظامی جهت پیگیری مسئله‌ی حجاب تماشاگران، از نکات جالب توجه بود.

در ادامه، می‌توانید عکس‌های هاله فتاحی از این کنسرت را ببینید:

منبع : موسیقی فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q