۱۴۰۲ چهاردهم اسفند - 06:17 ب.ظ

به آهنگسازی و تنظیم دانیال شهرتی؛آلبوم بی کلام «قو و دریا»منتشر می شود

آلبوم بی کلام «قو و دریا»منتشر می شود

نوای فارس- لی لا رضایی: آلبوم بی کلام «قو و دریا» (swan and sea) به زودی منتشر می شود.

دانیال شهرتی با اعلام این خبر به نوای فارس گفت: این مجموعه تماما توسط من آهنگسازی و تنظیم شده است. در تمامی قطعات فقط از ساز پیانو بهره گرفته شده و تنها در قطعه پرفیوم شنونده هم نوایی ویلنسل هستیم.

شهرتی، آهنگساز و تنظیم کننده موسیقی که در تمامی دوازده قطعه آلبوم پیانو نواخته است؛ تاکید کرد: این مجموعه قرار است علاوه بر انتشار رسمی در داخل کشور، توسط یک کمپانی بین المللی هم در جهان توزیع شود.

 وی که  از شاگردان کامبیز روشن روان است درباره جزئیات آلبوم قو و دریا گفت:برخی از قطعات این مجموعه نزدیک به سیزده سال قبل تولید شده اند و روند ساخت سایر آثار هم طی سال های اخیر انجام شده است. هر قطعه با وجود بی کلام بودن، داستان و روایت خاص خودش را دارد و نت ها راوی این داستان ها هستند.

او در ادامه افزود:از آنجا که این مجموعه فقط لحن و لهجه شرقی ندارد و فراجغرافیایی ساخته شده، به زودی از یک کمپانی مطرح بین المللی منتشر می شود و به همین دلیل نام گذاری قطعات اینگونه است: سوآن اند سى (قو و دريا) ، پرفيوم، آپريل رين، ولكام توو ماى ورد،سارو لاو، مون لایت دانسینگ،ون د رین دانسینگ بالت،تهران این پاریس،سی سیاد،داستان زندگی،رینی نت،لونار ترنکوئیلیتی.

این آلبوم به زودی در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q