۱۴۰۲ چهاردهم اسفند - 05:32 ب.ظ

جمعه 15 خرداد ماه ؛آنسامبل موسیقی پدرام فلسفی در نیاوران

آنسامبل موسیقی پدرام فلسفی در نیاوران

نوای فارس-آنسامبل موسیقی پدرام فلسفی ، رپرتوار موسیقی اسپانیایی جمعه 15 خرداد ماه ساعت 19 در گالری شماره یک فرهنگسرای نیاوران اجرا می شود.
به گزارش نوای فارس، فلسفی به همراه اعضای گروهش محسن ذوالقدر، مجید امانی و محمد حسین غریبی بنا دارد در ایان اجرا قطعاتی از موسیقیدانان شهیر اسپانیا همچون بوکرینی ، الینیث ، کرانادوس و رودریگو را برای علاقمندان به موسیقی کلاسیک اسپانیا بنوازد.
 آنسامبل موسيقي پدرام فلسفي در آبان ماه 1393 تشكيل شد. حضور ويولونسل كه ايده‌ي جديدي در اين آنسامبل گيتار است صداي خاص و بديعي را به اين موسيقي مي‌بخشد. اين برنامه اولين اجراي اين گروه است كه با هدف اجراي آهنگسازان شاخص اسپانيايي به روي صحنه مي‌رود.
پدرام فلسفی نوازنده گیتار كلاسیك (موسیقی فلامنكو) متولد ۱۳۵۷ در شمیران نوازندگی فلوت ، پیانو و گیتار را از سن هفت سالگی آغاز كرد از وی دعوت شد تا در سن ۱۴ سالگی قطعات ساخته خود را در فستیوال فرهنگ و هنر ملل شهر سن خوزه ایالات متحده به اجرا در آورد.
پدرام بعد از پایان دبیرستان به همراه خانواده خود به شهر سانفرانسیسكو سفر كرد و با بالاترین بورس تحصیلی در كنسرواتوار این شهر پذیرفته شد. او تحصیلات آكادمیك خود را به مراحل عالی رساند و در حالیكه به طور همزمان موسیقی ایران و ساز سه تار را از محمود ذوالفنون آموخت فوق لیسانس خود را از دانشگاه سن فرانسیسكو دریافت كرد و در پی دعوتی كه از او برای همكاری با دانشگاه هنر تهران شد به ایران بازگشت و هم اكنون در حال تدریس گیتار در این دانشگاه می باشد.
گفتنی است آنسامبل موسیقی پدرام فلسفی، رپرتوار موسیقی اسپانیایی جمعه 15 خرداد ماه ساعت 19 در گالری شماره یک فرهنگسرای نیاوران اجرا می شود و علاقمندان جهت تهیه بلیط می توانند به گیشه فرهنگسرا مراجعه نمایند.
 

منبع : روابط عمومی
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q