۱۴۰۰ سي فروردين - 02:13 ق.ظ

از شنبه 23 خرداد 93؛دور جدید برنامه هزارصدا در نیاوران آغاز می شود

دور جدید برنامه هزارصدا در نیاوران آغاز می شود

نوای فارس- آرش نصیری از برگزاری دور جدید برنامه هزارصدا در فرهنگسرای نیاوران خبر داد.

آرش نصیری؛مدیر اجرایی و مجری برنامه هزار صدا با اعلام خبر برگزاری دور جدید برنامه هزارصدا در گفت و گو با نوای فارس اعلام کرد: دور جدید برنامه هزارصدای موسیقی در سال 94 از شنبه 23 خرداد ماه در فرهنگسرای نیاوران آغاز می شود.

وی با اشاره به اینکه در این برنامه که در ژانر موسیقی پاپ برگزار می شود، گفت: این برنامه؛ اولین برنامه از سال سوم آن است که نیما مسیحا به عنوان کارشناس خوانندگی، رضا تاجبخش به عنوان کارشناس ملودی و تنظیم و مسعود امامی به عنوان کارشناس ترانه به بررسی آثار خوانندگان جوان خواهند پرداخت.

نصیری با بیان اینکه در پایان این برنامه نفرات برگزیده از نگاه مخاطبین و همینطور کارشاسان معرفی می شوند، افزود: در ماه های فروردین و اردیبهشت دور نهایی  بخش پاپ و سنتی این برنامه برای انتخاب برترین های سال 93 برگزار شد و نفرات برگزیده  انتخا ب شدند.

وی ادامه داد: در آغاز دور جدید این برنامه همچنین خواننده و آهنگساز جنوبی غلامرضا صنعتگر، سازنده قطعات مشهور «امام رضا(ع)» و «میهن عزیزم ایران/ با درفش کاویانی» به عنوان خواننده میهمان، قطعاتی اجرا خواهد کرد.

هزارصدا اولین برنامه مسابقه موسیقی و خوانندگی در ایران است که از شهریور سال 92 آغاز به کار کرد و هم اکنون در دو بخش سنتی و پاپ ، استعدادهای جوان موسیقی را به علاقمندان این هنر معرفی می کند. برنامه روز شنبه 23 خرداد از ساعت 16 در سالن اصلی فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود.

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q