۱۴۰۲ دوم اسفند - 07:40 ق.ظ

جدیدترین خبر از ارکستر ملی ایران ؛رشید وطن دوست با ارکستر ملی می خواند

رشید وطن دوست با ارکستر ملی می خواند

موسیی فارس-لی لا رضایی: رشید وطن دوست از همکاری خود با ارکستر ملی ایران به رهبری فرهادفخرالدینی خبر داد و گفت: به زودی درتمرینات ارکستر ملی شرکت می کنم.

رشید وطن دوست؛ خواننده کلاسیک و از معدود اپراخوانهای ایران در گفت و گو با نوای فارس از همکاری خود با فرهاد فخرالدینی در قالب ارکستر ملی خبر داد و در این باره اظهار داشت: بعداز سه سال که از عدم فعالیت ارکستر ملی ایران می گذرد، و با راه اندازی دوباره این ارکستر طبق تماسی که آقای فخرالدینی با من داشت از من دعوت کردند تا به عنوان خواننده درکنار این ارکستر حضور داشته باشم. من نیز اعلام آمادگی کردم و قرار شد درتمرینات بعدی ارکستر حضور به هم رسانم و با افتخار درکنار ایشان والبته ارکسترملی بخوانم.

وطن دوست افزود: هم اکنون ارکستر ملی حدود چهار جلسه از تمرینات خود را برگزار کرده است و درروزهای آینده درتمرینات حضور خواهم داشت.

رشید وطن دوست حدود بیست سال سولیست (تکخوان) ارکستر سمفونیک تهران به رهبری حشمت سنجری، حدود ده سال سولیست ارکستر ملی ایران به رهبری فرهاد فخرالدینی و همچنین سولیست ارکسترهای دیگر بوده است و ضبط صدا با ارکستر رادیو تلویزیون ملی ایران را انجام داده است.

او همچنین از خوانندگان سرود ای ایران است. قطعهٔ دانای توس با همراهی اسفندیار قره‌باغی از آثار اوست.

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q